Age of Empires 2 z odmienionym obliczem?

Age of Empires doczekało się odświeżonej wersji. Za remastering kultowej strategii czasu rzeczywistego odpowiedzialne jest studio Hidden Path Entertainment. AoE 2 HD dostępne jest na Steamie od 9 kwietnia.


 Fani gatunku z pewnością pamiętają długie godziny spędzone przy produkcie Microsoftu. Trochę młodszym graczom, tytuł również powinien przypaść do gustu. Za kwotę 18,99 euro (ok. 78 zł), otrzymamy dokładnie to samo, co było w pierwowzorze, rozszerzone o elementy zawarte w dodatku Conquerors i możliwość gry przez sieć. Grafika została podrasowana specjalnie stworzonymi na potrzeby produktu teksturami i poprawionymi efektami graficznymi, a całość podbita maksymalną rozdzielczością w wysokości 1080p.

http://www.youtube.com/watch?v=mLTEheG87W0 

 Na potrzeby wydania HD twórcy zaoferowali nam wsparcie Steamworks i Steam Workshop, matchmaking, zestaw osiągnięć, tabele rankingowe oraz możliwość zapisu stanu gry w chmurze, a także wymianę treści przygotowanych przez innych graczy. Wymagania co do samej gry nie są wygórowane. Pogramy nawet na słabym sprzęcie — wystarczy procesor 1,2GHz, 1GB RAM i karta zgodna z DX 9.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1241 More posts in Gry category
Recommended for you
HP zapowiada liczne nowości dla graczy, w tym pierwszy laptop gamingowy o przekątnej 16”

Wkrótce na rynku pojawią się m.in. nowy laptop OMEN 15, monitor HP X24c, mysz OMEN...