Asystent Google trafia do Polski. Otrzymałeś już dostęp do usługi?

Po mglistych zapowiedziach pojawienia się polskiej lokalizacji usługi Asystent Google, wiedziałem jedno. Narzędzie trafi do Polaków jeszcze w tym roku. Nie spodziewałem się jednak, że dostęp do Asystenta otrzymamy już w kilka dni po konferencji Google I/O.

Asystent Google to jedna z najbardziej wyczekiwanych w Polsce usług giganta z Mountain View. Nic dziwnego, możliwości oferowane przez rzeczone narzędzie robią ogromne wrażenie. Zamawianie fryzjera przez wirtualnego przyjaciela wkrótce będzie się standardem. Zanim jednak się to stanie, dostępność usługi musi ulec rozszerzeniu o kolejne kraje, w tym Polskę. Wygląda na to, że pierwsze kroki mające na celu poprawę wspomnianej sytuacji zostały już poczynione.

Asystent Google trafia do pierwszych użytkowników

Zanim zaczniecie nerwowo sprawdzać swoje telefony, doczytajcie tekst do końca. Asystent Google nie pojawił się w Polsce jako finalna usługa, a program beta. Oznacza to, że do grona testerów zaproszono jedynie wąską grupę osób, które będą mogły sprawdzić rozwiązanie i udzielić odpowiedniego feedbacku.

Co zabawne, testy mają charakter “tajny”, a co za tym idzie, osoby zaproszone do programu beta, nie powinny dzielić się tą informacją z innymi. Zakazy są po to, by je łamać, dlatego też nikogo nie powinno dziwić wypłynięcie wspomnianej informacji.

Niestety, nie ma możliwości “dopisania” się do programu testowego, gdyż Google sam dobiera beta testerów Asystenta. Nie powinno to jednak martwić, gdyż mamy do czynienia z niczym innym, jak zwiastunem rychłego pojawienia się usługi Asystent Google na terenie naszego kraju.

Źródło: Fandroid

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1825 More posts in artykuły category
Recommended for you
Inteligentny głośnik
Inteligentny głośnik Google z ekranem jeszcze w tym roku

Choć w moim domu nie zagościł jeszcze, nie na stałe, żaden inteligentny głośnik, przymierzam się do...