Funkcja Dual SIM zaszyta w iOS 12

Jakiś czas temu informowaliśmy was o tym, że Apple może wprowadzić do swoich smartfonów funkcję Dual SIM. Okazuje się, że nie będziemy musieli czekać na to zbyt długo. Gigant z Cupertino doda wspomnianą funkcję w jednym z tegorocznych iPhone’ów.

Dual SIM

W świecie Androida Dual SIM jest czymś powszechnym i co by nie mówić, szalenie użytecznym. Korzystając z dwóch kart SIM — prywatnej i służbowej, nie trzeba poruszać się w dwoma smartfonami. Ja to kupuję, ale jako użytkownik iOS mogę o wspomnianej dogodności co najwyżej pomarzyć. iPhone nie obsługują pracy z dwoma karami SIM, ale to może się niebawem zmienić.

Dual SIM w iPhone’ach

W najnowszej becie systemu iOS 12 zaszyto kod odnoszący się do funkcji Dual SIM, co biorąc pod uwagę doniesienia, może oznaczać, że Apple zastosuje rzeczone rozwiazanie w nadchodzącym iPhonie. Niestety, mówi się o tym, że opcja pojawi się tylko i wyłącznie w najdroższym wariancie smartfona Apple. Zasadniczo ma to sens i jeśli mam być szczery, taki dodatek może zachęcić mnie do wysupłania większej kwoty.

Dual SIM

Początkowo podejrzewano, że Dual w iPhone’ach będzie wykorzystywał jedną fizyczną kartę SIM oraz drugą wirtualną. Wpis w kodzie iOS 12 wspomina o drugiej tacce na kartę, a co za tym idzie — całkiem prawdopodobne, że dostaniemy tutaj pełną funkcję, bez kompromisów.

Źródło: 9to5Mac

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2522 More posts in artykuły category
Recommended for you
Samsung Galaxy Tab S5e
To iPad? Nie, to nowy Samsung Galaxy Tab S5e

Miła niespodzianka ze strony Samsunga właśnie pojawiła się na jego stronie internetowej. Do sprzedaży, a...