Google Pixel 3 jednak w trzech wersjach? Ostatnia ma być naprawdę tania

Okazuje się, że Google Pixel 3 może zadebiutować nie w dwóch, jak początkowo sądzono, a w trzech wersjach. O ile przyszłą premierę Pixel 3 oraz Pixel 3 XL mogliśmy i dalej możemy uznawać za pewnik, o tyle już trzeci Pixel może być dla wielu zaskoczeniem. Czym charakteryzowałby się sprzęt?

Google Pixel 3

Powiedzmy sobie wprost — smartfony z tytułowej serii nie należą do najtańszych i jak sądzę, Google Pixel 3 również nie będzie do takich należał. Owszem, wersja standardowa będzie tańsza od wariantu XL, jednak w ujęciu ogólnym dalej mówimy o sprzęcie poza zasięgiem finansowym przeciętnego klienta. Właśnie ze względu na powyższe, czuję, że doniesienia Rolanda Quandta cechuje spora dawka prawdopodobieństwa.

Google Pixel 3 w trzech odsłonach

Jesienią poznamy smartfony Pixel 3 oraz Pixel 3 XL, ale to nie wszystko, co szykuje dla swoich fanów Google. Firma najprawdopodobniej pracuje nad trzecim urządzeniem sygnowanym charakterystycznym logo. Ten miałby zostać wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 710, czyli tę samą jednostkę, która trafiła do Xioami Mi 8 SE. To pozwala sądzić, że opisywane urządzenie będzie reprezentować typową średnią półkę cenową, a co za tym idzie, jego cena nie będzie zwalać z nóg.

Niestety, na oficjalne informacje będziemy musieli poczekać do premiery. Od czego jednak są przecieki, które nasilą się wraz ze zbliżającym się eventem. Co istotne — opisywany sprzęt może zadebiutować dopiero w 2019 roku.

Źródło: Twitter

Foto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1826 More posts in artykuły category
Recommended for you
Sony wyjaśnia
Sony wyjaśnia, dlaczego musimy tyle czekać na aktualizację Android Pie

To nie pierwszy razy, kiedy Sony wyjaśnia swoim użytkownikom, dlaczego muszą oni czekać tak długo...