Gra Hello Neighbor na iOS. Ruszyła przedsprzedaż

Hello Neighbor to kapitalna gra utrzymana w klimacie horroru, w której zastosowano dość nietypową, jak na tę kategorię grową, grafikę. Tytuł doskonale znany graczom konsolowym oraz użytkownikom Windowsa wylądował właśnie na iOS. Uściślając — ląduje, gdyż produkcja trafi do graczy 26 lipca, ale już dziś można składać zamówienia w trybie pre-order.

Hello Neighbor

Coraz więcej pełnych tytułów znanych z “większych” platform trafia na urządzenia mobilne pracujące pod kontrolą systemów Android oraz iOS. Nie powiem, żebym był tym faktem zaskoczony. Dzisiejsze smartfony zaskakują wydajnością, za czym idą możliwości generowania szczegółowej grafiki w czasie rzeczywistym. To, jak łatwo zgadnąć oznacza wzrost potencjału gamingowego. Twórcy produkcji nowych oraz tych obecnych na rynku dostrzegają szansę na “zarobek” i korzystają z niej.

Hello Neighbor dla iOS

Rozgrywkę utrzymano w klimacie horroru, choć początkowo może przeczyć temu grafika, która wygląda nieco cukierkowo. Niech nie zmyli was jednak przyjemny dla oka świat. W Hello Neighbor będziemy musieli uciekać przed sąsiadem, który najwyraźniej skrywa przed światem złowrogą tajemnicę. Jegomość będzie próbował dopaść nas za wszelką cenę i to od nas zależy, jak szybko mu się to uda.

W rozgrywce “bierze udział” sztuczna inteligencja, która wykorzystywana jest do nauki naszego postępowania i jego analizy. Zbyt częste wybieranie określonych działań zostanie przez system zapamiętane i wykorzystane przy najbliższej okazji. Zapowiada się iście przednia zabawa, choć mam pewne obawy przed tym, jak twórcy poradzą się z wygodą sterowania na urządzeniach mobilnych. Wielokrotnie widywałem już adaptacje gier, w których nawigacja wołała o pomstę do nieba.

Jak kupić?

Grę Hello Neighbor można zamawiać w trybie przedsprzedaży, zaś pobranie będzie możliwe dopiero 26 lipca. Choć tytuł oferowany jest za darmo, pozostała część rozdziałów oferowana jest za tak zwane mikropłatności.

Źródło: Toucharcade

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

149 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
przejazd autostradą
Za przejazd autostradą zapłacisz smartfonem

Przejazd autostradą jest dla wielu koniecznością lub przynajmniej najoptymalniejszym wyborem podczas wakacyjnych wojaży. Każdorazowe przekraczanie...