GRID 2 z darmowym DLC – wspomnienie Destruction Derby

GRID 2 – ścigałka od Codemasters doczeka się darmowego dodatku DLC w postaci nowego trybu rozgrywki – Demolition Derby.

W połowie lat 90-tych swój początek miała seria gier o nietypowych wyścigach samochodowych – Destruction Derby. Doskonale pamiętam, że był to jeden z pierwszych tytułów na PC, w które dane mi było zagrać. Seria zyskała spore grono fanów, a ostatnia część miała swoją premierę w roku 2004. Codemasters próbowało zdobyć fanów poprzedniczki wydając niejako duchowego następcę – Dirt: Showdown. Produkcja jednak nie zdobyła takiego uznania, jakiego oczekiwaliby  twórcy.

„Mistrzowie Kodu” niezrażeni chłodnym przyjęciem tytułu postanowili ponowić przygodę z „areną wraków” i dla swojego najnowszego dziecka – GRID 2 przygotowało darmowy dodatek DLC. Na ten moment Demolition Derby ukazało się w usłudze Xbox Live oraz na Steamie. Posiadacze PS3 swojej wersji spodziewać się mogą w przyszłym tygodniu. DLC dodaje m.in. tryb hardcore, podniesienie maksymalnego możliwego do osiągnięcia levelu do 99 poziomu, nowy samochód (Jupiter Eagleray Mk5) oraz dwie trasy wytyczone na stadionie w Detroit.

Jeśli stęskniliście się za odgłosem rozpryskujących się szyb oraz wgniatanej blachy, to obok trybu demolowania samochodów rywali przy użyciu własnej bryki nie możecie przejść obojętnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...