Konsola, zegarek i nowy Nexus Q, czyli co szykuję dla nas Google.

Jak widać firma z Mountain View nabiera rozpędu i ani myśli zwolnić. Konkurencja nie śpi, dlatego też Google musi iść do przodu i pracować nad kolejnymi nowościami. A Tymi według Wall Street Journal mogą być nowe urządzenia.

062612-GOOGLE-Q-PRODUCT-065edit

Konsola do gier ma pracować pod kontrolą systemu Android, lecz czy zaskoczy nas czymś mocnym? Całkiem prawdopodobne, szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę to , że Apple również pracuje nad podobnymi urządzeniami. Walka może być naprawdę interesująca, a skorzysta na niej oczywiście użytkownik.

Podobnie wygląda sytuacja z inteligentnym zegarkiem. Tutaj również będziemy mogli obserwować wyścig. Jednak następca niedostępnego do tej pory odtwarzacza Nexus Q nie spotka się chyba z większym zainteresowaniem. Może to być spowodowane lękiem przed porzuceniem projektu jak to miało miejsce z poprzednim urządzeniem.

Ciekawe czy, choć jedno z tych urządzeń zostanie zaprezentowane oficjalnie jeszcze w tym roku. Pozostaje czekać na potwierdzenie pogłosek przez Google.

Źródło: androidcentral.com, androidpolice.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...