Microsoft Build 2014 odbędzie się już w kwietniu

Co roku gigant z Redmond organizuje konferencję developerów, na której można zapoznać się z nadchodzącymi nowościami w świecie Windows. Co zobaczymy tym razem?

build750x300

Microsoft Build, podobnie jak Google I/O odbywa się raz do roku. Głównym celem obydwu konferencji jest przedstawienie światu swoich nowych usług oraz produktów.

W tym roku konferencja odbędzie się w dniach 2-4 kwietnia. Rejestracja rusza już na początku stycznia, lecz należy pamiętać o szybkim „zaklepaniu” sobie miejsca, gdyż jak wiadomo wejściówki rozchodzą się w niewiarygodnie szybkim tempie.

W tym roku Microsoft Build może być nad wyraz ciekawe. Głównie za sprawą ostatnich zmian takich jak Windows 8.1 oraz kupno mobilnego działu Nokii. Z pewnością organizatorzy przybliżą nam temat nadchodzącej aktualizacji swojego systemu, o nazwie kodowej Threshold. Możliwe, że zobaczymy też zupełnie nowe urządzenia mobilne, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią transakcje z Fińskim producentem smartfonów.

 To tym koniec doniesień, gdyż lista tematów nadchodzącego wydarzenia pozostaje tajemnicą.

Źródło: http://www.buildwindows.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3828 More posts in artykuły category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...