Najwredniejszy budzik świata to pomysł Microsoftu – w dodatku całkiem udany

Microsoft Garage to dział poświęcony najbardziej innowacyjnym projektom i prototypom giganta z Redmond. Właśnie spod skrzydeł wspomnianego zespołu wyszedł Mimicker Alarm, czyli nietypowy budzik, który wydaje się niezwykle skutecznym narzędziem.

mimicker750x300

Budzik, jak możecie zaobserwować na poniższym wideo, jest starannie przygotowanym produktem, wpisującym się w wytyczne material desing. Poza przyjemnym interfejsem oferuje standardowe (nie mógłbym nazwać ich ubogimi) ustawienia, jakimi dysponuje większość tego typu aplikacji. Prawdziwa siła programu „drzemie” gdzie indziej, a mówiąc konkretnie – w sposobach wybudzania.

http://www.youtube.com/watch?v=VWJyCYkMc3Y

Najczęstszą reakcją na dźwięk budzika jest irytacja, i nic w tym dziwnego – ma być skuteczny i drażniący. Tylko w ten sposób odwiedzie nas o pomysłu zlekceważenia go. Niestety, większość oferowanych w Google Play aplikacji pozwala w prosty sposób włączyć drzemkę lub nawet przełożyć alarm. Wyjątkiem jest najnowszy produkt Microsoftu.

Mimicker Alarm to świetne rozwiązanie. Chcąc wyłączyć drażniące dźwięki budzika, będziemy zmuszeni do wykonania selfie, na którym wykrzywimy twarz w wymagany przez aplikację sposób. Naturalnie zamiast tego możemy wybrać opcję zrobienia zdjęcia określonego koloru bądź powtórzenia tzw. łamacza języka. Skuteczność powyższego jest bezdyskusyjna, ale nie jestem przekonany, czy aplikacja spodoba się użytkownikom. To, że alarm obudzi nawet największego śpiocha, jest pewne, ale stan jego zadowolenia, a raczej złości może skutkować szybkim usunięciem programu ze smartfona.

Chcecie sprawdzić, czy zadziałają na was „sztuczki” Microsoftu? Niestety, musicie uzbroić się w cierpliwość, gdyż producent nie dodał jeszcze polskiej lokalizacji, a co za tym idzie, pobranie aplikacji z Google Play jest niemożliwe. Jeśli jednak chęć przetestowania Mimicker Alarm jest naprawdę silna – zawsze możecie skorzystać z APK Mirror.

Źródła: Apkmirror, Twitter, Play.google.

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...