Ninitendo Swich – nowa konsola zachwyca

Nintendo Swich to tak naprawdę model NX znany z licznych przecieków. Choć producent nie zdradził wszystkiego, materiał promocyjny nie pozostawia złudzeń – firma stworzyła sprzęt wszechstronny.

Nintendo Switch 750x300

Na oficjalnym profilu YouTube Wielkiego N opublikowano film promocyjny najnowszej konsoli firmy. Co ciekawe – nie możemy jej jednoznacznie zaszufladkować jako handheld lub urządzenie stacjonarne. Nintendo Switch jest połączeniem obydwu. Zobaczcie sami.

Rynkowa premiera urządzenia planowana jest na marzec przyszłego roku. Do tego czasu z pewnością pojawią się przecieki zdradzające szczegóły specyfikacji. Na chwilę obecną musimy zadowolić się danymi, opublikowanymi przez NVIDIĘ,a te są niestety śladowe. W zasadzie wiemy tylko, że konsola będzie pracować pod kontrolą specjalnie zmodyfikowanego procesora Tegra.

Po filmie promocyjnym widzimy, że konsola świetnie sprawdzi się jako urządzenie przenośne, jak i stacjonarne, domowe centrum rozrywki.

Źródło: YouTube, NVIDIA, Nintendo

 

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...