Orange na otarcie łez po mundialowej porażce daje swoim klientom w prezencie 3 GB internetu

Faktem jest, że dla nas Polaków Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej już się skończyły. Ostatni nasz mecz na mundialu to tak zwane spotkanie honorowe. Nawet jeśli udałoby nam się wygrać z Japonią, nie zmieni to naszej sytuacji i będziemy “wracać do domu”. Mimo to Orange zdecydowało się dotrzymać słowa związanego z udostępnianiem bonusowych pakietów internetowych.

Orange

Dla kibiców darmowy internet w postaci 3 GB nie jest co prawda pocieszeniem, jednak wiele osób będzie ze wspomnianego pakietu zadowolonych. Nie są to niestety “gigabajty za gole”, a bonus pocieszenia.

Orange i gigabajty na otarcie łez

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie skorzystać z możliwości otrzymania darmowego pakietu na 3 GB danych, wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści “KIBICE” na numer 233. Otrzymacie wtedy wiadomość zwrotną z potwierdzeniem aktywacji pakietu.

Warto pospieszyć się i aktywować bonus przed godziną 22:00, gdyż właśnie o tej porze zakończy się akcja. Z pakietu przez okres trzech dni mogą korzystać abonenci sieci oraz osoby posiadające tak zwane oferty na kartę.

Źródło: Orange

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3022 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wirus na SmartTV
Wirus na SmartTV – Samsung chciał dobrze, wyszło jak zwykle

Żyjemy w naprawdę interesujących czasach, gdzie niemal każdy z domowych sprzętów może zostać zniszczony przez...