PowerBoost – niech moc będzie z wami!

Kto nie przeżył sytuacji, gdy w najmniej oczekiwanym momencie nasz sprzęt odmówił posłuszeństwa, z powodu wyładowania się baterii? Energizer ogłosił, że więcej takich rewelacji nie doświadczymy.


Rodzina baterii Energizer powiększyła się o nowego członka. Ogniwo stworzone zostało z myślą o urządzeniach charakteryzujących się dużym zużyciem energii, w których często wymieniamy baterie. Za takie sensacje odpowiada innowacyjna technologia PowerBoost, która sprawia, że baterie według zapewnień producenta, działają aż o 70% dłużej niż standardowe baterie alkaliczne. Dodatkowo baterie Maximum z rozwiązaniem PowerBoost, które leżą nieużywane nie rozładowują się i zachowują moc do 10 lat.  Baterie dostępne są w rozmiarach AA i AAA.

Energizer  do swojego produktu próbuje nas przekonać względami ekologicznymi. Stosowanie baterii o dłuższym działaniu, ogranicza ilość szkodliwych odpadów, co ma pozytywny wpływ na środowisko.

Miejmy nadzieję, że powyższy wynalazek korzystnie wpłynie na rynek akumulatorów i baterii do smartfonów, tabletów czy laptopów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...