Redmi Note 7 z 48-megapikselowym aparatem zaprezentowany

Plotki potwierdziły się. Xiaomi wydzieliło ze swojej struktury markę Redmi. Od teraz znana seria niedrogich smartfonów jest osobną submarką chińskiego giganta. Redmi Note 7 to pierwszy, śmiesznie tani model z nowego portfolio.

Redmi Note 7

Marka Xiaomi oferuje rozsądnie, a nawet bardzo rozsądnie wycenione produkty. Czasami przeglądając ofertę rzeczonego producenta, zastanawiam się, czy dany produkt mógłby być tańszy. Redmi Note 7 jest pośrednią na to odpowiedzią. Redmi stało się dziś osobną marką, w której skład, na ten moment wchodzi tylko jedno urządzenie. Nie byle jakie, bo oferujące 6 GB RAM, 48-megapikselowy aparat oraz cenę od 550 do 780 złotych.

Śmiesznie tani Redmi Note 7

Zaczęliśmy nietypowo, od ceny. Są to oczywiście wartości podane w lokalnej walucie, przeliczone na złotówki. Oznacza to, że za najdroższą wersję zapłacimy nie około 780 złotych, a więcej. Ile dokładnie? Obstawiam, że polscy dystrybutorzy nie poszybują w tej kwestii i poprzestaną na maksymalnie 999 złotych. Czy warto wydać wspomnianą kwotę na świeżo pokazany smartfon?

Świadomy, będąc w pełni zmysłów, odpowiadam — oczywiście! Urządzenie zostało wprost idealnie wycenione, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jego atrakcyjny wygląd oraz całkiem sensowną konfigurację. Ficzery oraz sucha specyfikacja to jednak nie wszystko. Redmi Note 7 zaskakuje zastosowaniem aparatu fotograficznego Samsung GM1 o rozdzielczości 48-megapikseli ze światłem f/1.8, który wspierany jest dodatkowymi 5 Mpix z diodą doświetlającą LED. Przednia kamerka do selfie nagrywa wideo w rozdzielczości 13 Mpix. Przyznacie chyba, że w tej cenie jest to rzecz niespotykana?

Skoro omówiliśmy najważniejsze, przejdźmy do szczegółów. Redmi Note 7 od Xiaomi otrzymał 6,3-calowy ekran Full HD +, układ Qualcomm Snapdragon 660, grafikę Adreno 520, 3, 4, lub 6 GB RAM. Znajdziemy tutaj również przestrzeń na dane 32 lub 64 GB, akumulator o pojemności 4000 mAh oraz modułu Wi-Fi ac, Bluetooth 5.0 oraz dual SIM. Wszystko zamknięto w obudowie o wymiarach 159,21 x 75,21 x 8,1 mm i wadze 186 gramów.

Źródło: TheVerge, AndroidAuthority

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2411 More posts in artykuły category
Recommended for you
Google wydało 40 milionów Fossil
Google wydało 40 milionów na… zegarek. Mniej więcej.

Czasem jest tak, że nawet najwięksi giganci branży technologicznej potrzebują pomocy. Tak też stało się...