Shadowgun War Games dla smartfonów zagrozi Fortnite i PUBG?

Madfinger zapowiedział właśnie nową mobilną strzelankę, która może przyciągać do siebie graczy rozkochanych w PUBG oraz Fortnite. Sprawdźmy, co dokładnie zaoferuje nam Shadowgun War Games Online.

Shadowgun War Games

Sieciowe strzelanki takie CS GO, Fortnite PUG, czy nawet Modern Combat pokazują, że tego typu produkcje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem graczy. Nic dziwnego, że powstaje coraz więcej gier bazujących na współpracy, która ma zagwarantować wygranie “meczu”. O ile na komputerach gatunek radzi sobie świetnie, o tyle w przypadku urządzeń mobilnych zdaje się dopiero raczkować. Jednym z nadchodzących tytułów, który może odmienić ten stan rzeczy, jest Shadowgun.

Shadowgun War Games na urządzeniach mobilnych

Strzelanka online? Owszem, ale nie będzie to gra z gatunku battle royale, gdyż War Games zawładną nieco inne zasady. W grze będziemy rywalizować w systemie 5v5 o flagę zapewniającą zwycięstwo na arenie. Brzmi interesującą, zwłaszcza że samo Madfinger Games twierdzi, że będzie to tytuł o mocnym potencjalne e-sportowym. Gra zadziała w standardowych 60 klatkach na sekundę, ale wybrane urządzenia wyświetlą obraz w 90 FPS.

Gra w wersji stabilnej pojawi się w sklepach Apple AppStore oraz Google Play w 2019 roku, ale niecierpliwi gracze mogą zapisać się do testów. Te ruszą jeszcze w tym roku. Warto przygotować się już teraz i zakupić odpowiedni smartfon. Na przykład TEN.

Źródło: AndroidPolice, Madfinger Games

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1009 More posts in Gry category
Recommended for you
Postaci w Mortal Kombat 11
Postaci w Mortal Kombat 11 – kim możemy zagrać?

Dziś premiera kolejnej, krwawej bijatyki z popularnej serii. Warto więc przyjrzeć się jej bliżej i...