Translator Google dla Androida już teraz w wersji offline!

Wyjeżdżacie w podróż do miejsca, w którym nie znacie języka? Nie macie słownika ani rozmówek, a do tego nie posiadacie stałego internetu w telefonie? To wszystko nie stanowi już przeszkody, żeby się dogadać, bo Tłumacz Google dla Androida działa już w trybie offline!
tlumacz-google
Aplikacja umożliwia wygodne tłumaczenie zdań z każdego języka. Na dodatek tekst, który chcecie przetłumaczyć można wprowadzić do aplikacji na 3 sposoby: ręcznie, komunikatem głosowym, lub sfotografować tekst(OCR). Aplikacja ma za zadanie automatycznie rozpoznać tekst i przetłumaczyć go na wybrany język. Ciekawą opcją jest to, że gdy nie mamy pojęcia jak wymówić dane zdanie, możemy zlecić to aplikacji, która przekaże komunikat w formie audio.

jezyki offline
To wszystko możecie ściągnąć z Google Play. Aby wybrać zaktualizowana wersję „Języki offline” wystarczy pobrać odpowiednie paczki językowe. W tym przypadku warto być podłączonym do Wi-Fi, ponieważ mają spora pojemność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...