Trzy obiektywy w Oppo R17 Pro

Niesamowite jest to, jak Oppo zaczyna urastać do jednego z najbardziej innowacyjnych producentów na rynku. Wprawdzie ich smartfony korzystają z dobrze znanych rozwiązań, ale są one wykorzystywane w inny sposób. No i Oppo nie boi się wyzwań, bo trzy obiektywy w Oppo R17 Pro to coś więcej, niż tylko chwalenie się.

Trzy obiektywy w Oppo R17 Pro

Trzy aparaty nie są nowym wynalazkiem w świecie mobilnej fotografii. Takie rozwiązanie z powodzeniem wprowadziło już przecież m.in. Huawei w swoim P20 Pro. Przez długi okres czasu wydawało się, że dwa obiektywy będą maksymalną wartością, którą da się „wcisnąć” do smartfona. Teraz są one już praktycznie standardem, a wygląda na to, że niedługo mogą stać się przeszłością. I właśnie takie telefony jak Oppo R17 Pro są tego znakiem.

Trzy obiektywy w Oppo R17 Pro

Oficjalna prezentacja telefonu ma nastąpić 23 sierpnia, ale już dziś wiadomo o nowym dziecku Oppo całkiem sporo. Zresztą producent ma ostatnio problem z przeciekami, bo przed premierą Oppo F9 o smartfonie wiadomo było niemal wszystko. I wygląda na to, że kolejny model czeka dokładnie to samo. Przecieki w przypadku Oppo zazwyczaj się sprawdzały, ale teraz to już coś więcej, niż tylko niepewne informacje. Opublikowany film pokazuje kilka istotnych szczegółów.

Jednym z nich jest to, że trzy obiektywy w Oppo R17 Pro są już pewne. Wcześniej jedynie spekulowało się o taki rozwiązaniu, ale film promocyjny pokazujący z bliska nowy smartfon, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Przynajmniej jeżeli chodzi o ilość obiektywów, bo dalej nie wiadomo, jak dokładnie mają one działać. Główny aparat ma mieć przysłony F1.5-F2.4, ale nic więcej o nim jeszcze nie wiadomo. Dodatkowy obiektyw może posłużyć jako ToF lub mieć związek z rozszerzoną rzeczywistością. Na wyjaśnienie tego przyjdzie nam poczekać do 23 sierpnia, kiedy to ma nastąpić prezentacja smartfona.

Co wiadomo o Oppo R17 Pro?

Podobnie jak w przypadku Oppo R17 oraz Oppo F9, także ten model ma mieć charakterystyczne wcięcie w górnej części wyświetlacza. „Kropla” powoli zaczyna urastać do znaku rozpoznawczego nowych modeli producenta i wcale by nas nie zdziwiło, jeżeli każdy kolejny smartfon będzie w nią wyposażony. Faktycznie prezentuje się ładnie i w zestawieniu ze zwykłym notch, można zaryzykować stwierdzenie, że jest o wiele ciekawsza.

Trzy obiektywy w Oppo R17 Pro to nie jedyna rzecz, którą wiadomo o telefonie. Podobnie jak w przypadku zwykłego modelu, tutaj także czytnik linii papilarnych znajdzie się w ekranie. Jeżeli rozwiązanie się sprawdzi, to zapewne kolejne generacje flagowców także będą je miały. Niewykluczone jest także, że kolejny model od OnePlus będzie wyposażony w któreś z zaprezentowanych rozwiązań. W końcu obie marki są w rękach jednego producenta. Sam wyświetlacz w Oppo R17 Pro będzie miał przekątną 6,4 cala i wykonany zostanie w technologii AMOLED. Obraz użytkownicy zobaczą w rozdzielczości 1080×2280 px. Jeżeli chodzi o pamięć RAM to prawdopodobnie będzie jej 8 GB, a procesorem zarządzającym zostanie Qualcomm Snapdragon 710. Wszystkiego dowiemy się już niebawem.

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Weibo / GSM Arena / Phone Arena / YouTube / MySmartPrice

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2193 More posts in artykuły category
Recommended for you
sprzedaż iPhone'ów
Słabnąca sprzedaż iPhone’ów to zły omen dla Apple?

Sytuacja nie wygląda za ciekawie. Spadająca sprzedaż iPhone’ów oraz niezbyt optymistyczne rokowania na rok 2019...