Razer Blade 15

Komputery Razer Blade 15 w nowych wersjach

Producent zdecydował się odświeżyć linię komputerów Razer Blade 15 o nowe modele. Gracze otrzymają możliwość zakupu sprzętu wyjściowego po niższe cenie, ale prawdziwym hitem może okazać się specjalna wersja komputera nazwana Mercury White.

Razer Blade 15

Sprzęt dedykowany graczom nie jest tani. Szczególnie jeśli na obudowie widnienie logo szanowanego producenta. Nie inaczej jest z nowymi komputerami Razer Blade 15, których ceny startują od kwoty 1599 dolarów. Z drugiej strony patrzą na możliwości i potencjalną wydajność jednostek, kwota zakupu wydaje się jak najbardziej uzasadniona.

Razer Blade 15

Zacznijmy od bazowej wersji tytułowego komputera. To ona będzie prawdopodobnie najbardziej interesującym dla gracza sprzętem. Blade 15 otrzyma tutaj opcję umieszczenia dwóch dysków (SSD M.2. oraz klasycznego HDD 2,5-cala). Za wydajność odpowiada tutaj potężny procesor Intel Core i7–8760H, 16 GB DDR4 RAM oraz grafika GeForce z rodziny GTX z 6 GB pamięci GDDR5. Specyfikację dopełnia matowa matryca o rozdzielczości Full HD, przekątnej 15,6-cala oraz odświeżaniu na poziomie 60 Hz.

Marcury White

Znacznie ciekawej prezentuje się Razer Blade 15 w limitowanej edycji Mercury White, która niestety nie trafi do naszego kraju. Nie w oficjalnej dystrybucji rzecz jasna. Jasna kolorystyka wygląda tutaj znacznie atrakcyjnej, ale zmiany zaszły również pod maską.

O ile procesor i pamięć to komponenty znane z modelu podstawowego, o tyle ekran otrzyma odświeżanie na poziomie 144 Hz oraz pojemniejszy dysk SSD 512 GB. Gracze pragnący zakupić opisywany model będą mogli wybierać pomiędzy dwoma kartami graficznymi — GeForce HTX 1060 Max-Q design (6GB RAM) oraz GeForce 1070 Max-Q design z 8 GB RAM. Najtańszy wariant edycji Mercury White kosztuje prawie 2200 dolarów.

Źródło: Razer

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...