Meizu 23 dec

Meizu idzie śladami Xiaomi – firmy tworzy bezramkowy smartfon

W ubiegłym tygodni Xiaomi zaprezentowało swój nowy smartfon – model Mi, który wyróżnia się konstrukcją niemal pozbawioną ramek. Okazuje się, że Meizu nie zamierza pozostawać w tyle i szykuje solidnego konkurenta.

Meizu 23 dec

Jako aktywny obserwator rynku elektroniki użytkowej zauważam, iż obydwie firmy zdają się między sobą rywalizować. To nic złego, jednak w portfolio jednej znajdują się odpowiedniki drugiej i odwrotnie. Jest to w pewnym stopniu zabawne, ale patrząc przez pryzmat klienta – taka „rywalizacja” wymusza stosowanie niższych cen. To akurat jest jak najbardziej na plus.

Nadchodzi coś niespodziewanego

Właśnie pod takim hasłem odbędzie się event zaplanowany na 24 grudnia. Jeśli wierzyć przeciekom Meizu zaprezentuje na wydarzeniu konkurenta modeli Xiaomi Mi. Wprowadzenie do oferty „bezramkowca” było, a właściwie dalej jest kwestią czasu. Pytanie, czy urządzenie okaże się równie ciekawe?

Patrząc na to, w jaki sposób firmy ze sobą rywalizują – możemy być tego pewni. Jednak czy takich właśnie urządzeń oczekują konsumenci?

Nie odpowiem wprost, ale przypomnę tylko, że Xiaomi Mi wyprzedało się w czasie 10 sekund. To wspaniały wynik i choć mówimy jedynie o „pierwszej partii”, fakt ten powinien dać do myślenia sceptykom.

Źródło: PhoneArena

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...