Redmi Note 4

Xiaomi prezentuje Redmi 4 – godnego następce trójki

Xiaomi nie jest już „jakimś” Chińskim producentem. To pełnoprawny gigant, którego urządzenia doceniają nawet Europejscy klienci, co potwierdza zresztą sukces linii Redmi 3 wraz ze wszystkimi jej odmianami. Czy podobnie będzie w przypadku 4-ki?

Redmi Note 4

Produkty Xiaomi nie miały w Polsce oficjalnego dystrybutora. Owszem, mogliśmy kopić je w serwisach aukcyjnych lub nawet sklepach internetowych, lecz był to półśrodek. To jednak przeszłość, gdyż od pewnego czasu smartfony firmy dostępne są już oficjalnie na polskim rynku. Reasumując – doganiamy resztę Europy, którą już od dawna może cieszyć się urządzeniami nacechowanymi świetnym stosunkiem ceny do jakości.

Prawdę mówiąc, sam rozważam zakup phabletu tytułowego producenta. Uważam, że nie ustępują one podobnym cenowo konstrukcjom. Ba, zaryzykuję stwierdzenie, iż sprzęt mógłby rywalizować z topowymi modelami „znanych” producentów. Kiedy już określiłem sprzęt, jaki chciałbym nabyć, Xiaomi rzuciło bombę. Tą bombą jest nowy przedstawiciel rodziny Redmi. Owszem, jest to „tanie” urządzenie, jednak zwiastuje ono kolejne z serii czwartej. Warto poczekać? Patrząc na to, co prezentuje średniak w cenie budżetowca – Warto!

Redmi Note 4

Xiaomi Redmi 4

Urządzenie zostało wyposażone w 5-calowy ekran wykonany w technologii IPS, wyświetlający obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Na uwagę zasługuje fakt, iż przednia tafla szkła jest zaokrąglona (2,5D). Sercem 4-ki jest czterordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 625, taktowany zegarem 2GHz, wspierany 3 GB RAM oraz 32 GB flash.

Pozostała część specyfikacji prezentuje się następująco:

  • LTE
  • Wi-Fi 802.11n
  • Bluetooth 4.2
  • GPS
  • GLONASS
  • Hybrydowy Dual Sim
  • Aparat główny 13 Mpix
  • Kamerka do selfie 5 Mpix

Jak widać, sprzęt jest naprawdę ciekawy i jak mniemam na żywo prezentuje się naprawdę imponująco. Domysły to jedno, a rzeczywistość drugie, dlatego też na ostateczny werdykt musimy jeszcze poczekać.

Źródło: Xiaomi

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...