Adobe Reader dostępny na Windows Phone8

Od czasu premiery najnowszej wersji systemu mobilnego od Microsoft’u, deweloperzy zachowują się tak jakby zapomnieli o istnieniu WP7. Jednak w przypadku czytnika PDF od Adobe jest odwrotnie. Na szczęście od dziś możemy pobrać już wersje na oba systemy.

adobe750x300

Mimo, że Windows Store oferował sporo zamienników, żaden z nich nie był tak naprawdę narzędziem godnym uwagi. Aplikacja od Adobe cechuje się szybkim otwieraniem dokumentów, płynnością przewijania treści, a nawet przeglądaniem zabezpieczonych PDF’ów. To nie koniec funkcjonalności. Z ciekawszych mamy jeszcze do wyboru przeszukiwanie tekstu, spisy treści, zakładki oraz aktywne linki w dokumentach, które otworzą się przeglądarce internetowej.

Niestety nie ma produktu bez wad, tutaj użytkownicy zaczynają się skarżyć na problemy z polskimi znakami. Nie mniej jednak, kolejna istotna aplikacja w sklepie jest tylko plusem dla całego Windows Phone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...