Insta Go – każdy chce mieć „wideo na żywo”

Wygląda na to, że Instagram pracuje nad nową funkcją, która choć pożądana jest dostępna w innych „społecznościówkach”. Sprawdźmy, o czym mowa.

Insta Go 750x300

Dublowanie funkcjonalności konkurencyjnych serwisów zaczyna być zmorą czasów. Wzorowanie się na dobrych, nawet innowacyjnych rozwiązaniach nie jest same w sobie złe. Należy jednak zachować umiar w „kopiowaniu”, czego najwyraźniej nie potrafią włodarze Insagrama.

Instagram – zlepek funkcji konkurencji

Początki, a właściwie pierwsze lata Insta były miodne. Serwis robił wrażenie i przyciągał do siebie świeżością. Z tego też powodu z jego możliwości korzystały rzesze nastolatków, szafiarek, fotografów, blogerów i miłośników „wszystkiego”. Tak, na Insta mogliśmy znaleźć zdjęcia wszystkiego, przez co finalnie zainteresował się nim rynek marketingu internetowego. Instagram jest dziś jednym z najważniejszych medium wykorzystywanych w celach promocji produktów, usługi i marek. Czy jednak dalej pozostaje atrakcyjnym miejscem dla „ludzi”?

Owszem i za wszelką cenę stara się ich przy sobie utrzymać. Jak? Implementując nowe funkcję, które są tak naprawdę lustrzaną kopią tych dostępnych u „innych”. Najlepszym tego przykładem jest Stories, czyli wzorowany na Snapchacie element.  to jednak nie koniec.

Insta Go – skądś to znamy

Serwis AndroidAuthority podaje do wiadomości informację o tym, że rzeczony serwis pracuje nad implementacją Insta Go, czyli funkcji wideo na żywo. Nie wiadomo kiedy finalnie trafi do aplikacji, jednak sam fakt powinien cieszyć użytkowników i martwić konkurencje.

Opcję znamy zarówno z Facebooka (właściciel Instagrama) oraz YouTube’a, Twitcha i Periscope. Czy przyjmie się tutaj? To zweryfikuje czas.

Źródło: AndroidAuthority

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...