Tablet Nokii na oficjalnym renderze!

Fiński producent dotychczas znany był głównie ze sprzedaży telefonów komórkowych. Co prawda lata świetności Nokia ma już za sobą, jednak dalej potrafi zaskakiwać. Zapoznajcie się z oficjalnymi renderami prezentujący tablet Lumia 2520.

NokiaTablet750x300

Już 22 października odbędzie się konferencja, na której Nokia zaprezentuje nowe produkty. Informacja taka ukazała się na Twitterowym koncie producenta. Dzięki użytkownikowi @evleaks możemy dodatkowo zapoznać się z renderem tabletu Lumia 2520, który najprawdopodobniej zostanie pokazany na nadchodzącej konferencji.

Nieoficjalnie wiadomo, że 10.1-calowe urządzenie pracujące w rozdzielczości Full HD, napędzane będzie najmocniejszą obecnie mobilną jednostką Snapdragon 800. Tajemnicą, natomiast pozostaje zastosowany w Lumii system. Windows RT jest najczęściej typowaną platformą, lecz może okazać się, że Nokia zdecyduje się umieścić w „środku” pełnego Windowsa 8 PRO.

Do konferencji pozostało jeszcze 8 dni, które z pewnością będą kipieć od kolejnych przecieków.

 

Źródło: Twitter 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6479 More posts in News category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...