Trzeci sezon Stranger Things nie pojawi się latem 2019 roku. Skąd opóźnienie?

W myśl ostatnich zapowiedzi kontynuacja serialu Stranger Things, czyli trzeci jego sezon, miał pojawić się w serwisie Netflix już latem 2019 roku. Niestety, fani uniwersum trzymającego klimat lat osiemdziesiątych muszą uzbroić się w cierpliwość.

Stranger Things

Oglądaliście spot reklamowy, w którym Netflix opowiada o nowym centrum handlowym mającym pojawić się w Hawkins? Jego otwarcie zaplanowano na przyszłoroczne lato, ale wygląda na to, że wystąpią w tej kwestii późnienia.

Stranger Things 3 opóźnione

Cindy Holland pełniąca funkcję dyrektora programowego zapowiedziała, że tytułowy serial nie pojawi się na Netflixie latem 2019 roku, ale nieco później. Jednocześnie podczas wspomnianej wypowiedzi, zapewniła, że trzeci sezon Stranger Things będzie znacznie ciekawszy od dwójki. Ekscytujący sezon wymaga niestety więcej pracy, a co za tym idzie czasu.

Nie mamy wpływu na tempo prac nad produkcją. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość. Czas oczekiwania na kolejny, trzeci już z kolei sezon nieprzyzwoicie popularnego serialu Stranger Things możecie umilić sobie, oglądając wcześniejsze odcinki. Warto też zapoznać się z nieco innymi dziełami, które bardziej nawiązują do europejskiego charakteru. Idealnym przykładem będzie tutaj serial Dark, ale nie warto ograniczać się tylko do niego.

Źródło: Engadget, ew.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3828 More posts in artykuły category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...