apollo 750x300

10 rdzeni i 4 GB RAM za mniej niż 800 złotych właśnie stało się realne

Vernee Apollo Lite to phablet, który oprócz fenomenalnej specyfikacji kosztować będzie tyle co nic.

apollo 750x300

Debiut rynkowy dopiero przed Vernee. Chińska firma postanowiła zrobić go jednak z ogromnym przytupem. Podstawowa wersja ich phableta/smartfona ma mieć na pokładzie aż dziesięciordzeniowy procesor oraz 6 GB RAM. Przy tym cena Vernee Apollo została ustalona na śmieszną kwotę około 400 dolarów. Zanim na sklepowe półki trafi Apollo gruchnęła wieść o wersji okrojonej, ale nie na tyle, by przejść obok niej obojętnie.

Czym jest w ogóle Vernee? To firma z Chin, która postanowiła zaatakować rynek smartfonów od razu z grubej rury. Ich produkty przyciągają ceną oraz specyfikacją, która jest lepsza bądź porównywalna z największymi i najpopularniejszymi produktami na rynku. Tylko czy sam fakt wpakowania pod maskę słuchawki mocarnych podzespołów zagwarantuje sukces? Cóż, w Państwie Środka z pewnością tak, ale poza jego granicami jest to już mocno wątpliwe. I nie chodzi tutaj o cenę, bo ta zapewne wtedy odrobinę wzrośnie. Chodzi raczej o fakt, że w przypadku problemów z urządzeniem, klient zostanie sam lub będzie czekał na odpowiedź serwisu długie tygodnie.

apollo 750x300 1

Dodajmy do tego jeszcze jedną niewiadomą. W przypadku produktów chińskich często jesteśmy kuszeni specyfikacją, która okazuje się, że nijak ma się do osiągów. Źle przygotowany soft może tutaj dużo namieszać, a sama jakość wykonania słuchawki pozostawiać wiele do życzenia. Dlatego zanim rzucimy się na Vernee Apollo Lite warto chwilę odczekać po premierze. Zobaczyć jak sprzęt prezentuję się w dłoniach pierwszych testerów i jak wypada w benchmarkach. W tym ostatnim może wypaść rewelacyjnie.

Apollo Lite ma pod maską dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X20 i do tego 4 GB RAM. Na dane użytkownik dostaje 32 GB miejsca plus slot na kartę microSD. Aparat główny ma matrycę 16 Mpix, a ten do selfie 5 Mpix. 5,5 calowy ekran ma rozdzielczość FullHD (1920×1080 px), a cała obudowa ma być wykonana z metalu. Największą niespodzianką jest tutaj cena, bo za Apollo Lite przyjdzie nam zapłacić 199 dolarów! W bezpośrednim przeliczeniu daje to około 750 złotych. Trudno znaleźć sprzęt o takiej specyfikacji za takie pieniądze. Cóż, poczekamy co z Vernee wyrośnie.

Źródło: Phone Radar
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...