food

Google zadba o podniebienia użytkowników

Google dba o swoich użytkowników. Tym razem gigant z Mountain View zainteresował się naszymi podniebieniami.

Brzmi dziwnie, prawda? Pamiętacie jak wujek Google pomagał w zaplanowaniu podróży marzeń? Wystarczyło wpisać w wyszukiwarkę upragnioną destynację, a naszym oczom ukazywały się informacje o danym miejscu, najciekawsze atrakcje do odwiedzenia, pogoda, a także mogliśmy zabookować bilet na samolot lub wybrać hotel, w którym będziemy mieszkać i w prosty sposób za wszystko zapłacić?

Nowość od Google

Tym razem gigant z Mountain View postanowił zadbać o nasze podniebienia. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę frazę związaną z jedzeniem, by Google podsunęło nam lokalne przepisy na dania. Dzięki odpowiednim filtrom można przepisy zawęzić do konkretnych przykładów, wpisując np. smażoną rybę. Zmiana widoczna jest na urządzeniach mobilnych, a wszystko dlatego, że Google postanowiło uczynić swoją przeglądarkę jak najbardziej przydatną i przyjazną użytkownikowi.

Na karcie przepisu wyświetlane jest zdjęcie potrawy oraz krótki opis tego, w jaki sposób ją przygotować. Miejmy nadzieję, że kalifornijski gigant nie ograniczy się jedynie do użytkowników mobilnej wersji przeglądarki i już niedługo z filtrów skorzystają również osoby przeglądające Internet na domowym komputerze.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...