8-bitowy trailer Captain America: Civil War

Za nami premiera filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Produkcja zbiera wysokie oceny od krytyków, a fani deklarują, że zobaczą ją w kinach kilka razy. Trudno się temu dziwić – bracia Russo stworzyli naprawdę bardzo dobry film. Nie próżnują również miłośnicy superbohaterów, dostarczając coraz to nowych produkcji związanych z ulubionym uniwersum.

O zwiastunie do Captain America: Civil War pisaliśmy już wielokrotnie, a to za sprawą pojawiających się wokół niego rzeczy. Pamiętacie opisany przez nas trailer przeniesiony do świata znanego z gry Fallout? UpIsNotJump, znany m.in. z umieszczenia bohaterów Star Wars, Daredevila czy House of Cards w postapokaliptycznym uniwersum Fallouta 4, postanowił w ten sam sposób potraktować Tony’ego Starka i Steve’a Rogersa. Okazuje się jednak, że wyobraźnia fanów nie zna granic i można stworzyć kolejną wariację na temat.

No dobrze, Fallout to wizja przyszłości, a co gdyby przenieść naszych bohaterów do przeszłości? A dokładnie do czasów, kiedy królowała 8-bitowa grafika. JoBlo, czyli portal, który dedykowany jest produkcjom filmowym, opublikował w sieci zwiastun Captain America: Civil War, który wykonano w konwencji 8-bitowej gry. Oczywiście po pojawieniu się trailera nie brakowało głosów, że miłośnicy chętnie by pograli w taką grę, ale co robić – to tylko filmik. Doskonale znane nam dialogi pomyślano w formie avatarów z twarzami bohaterów i tekstem w dymkach. Dostaliśmy więc interaktywny komiks, któremu towarzyszą animacje w formie scrollowanej gry. Produkcja JoBlo nasunęła mi skojarzenia z tytułem na Segę Mega Drive, a mianowicie ze Streets of Rage – tak, wiem, że to 16-bitowa gra. Zresztą przekonacie się sami.

http://www.youtube.com/watch?v=VbrJTw8kmZ4

Już niedługo na naszej stronie spodziewajcie się recenzji Kapitana Ameryki: Wojny bohaterów. 

 

____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...