adblockbrowser

A jednak! AdBlock robi swoją przeglądarkę

Ostatnio w internecie pojawiła się informacja o tym, że AdBlock Plus pracuje nad własną przeglądarką. Teraz owa plotka stała się rzeczywistością, a przeglądarka jest już w fazie testów.

adblockbrowser

Od wycieku informacji do jej potwierdzenie nie minęło wiele czasu. Ba! Dowiadujemy się także, że AdBlock Browser jest już w fazie testów. Na razie jednak tylko na Androida, a docelowo ma trafić także na iOS. Aby stać się testerem trzeba należeć do specjalnej społeczności Google+. Następnie potwierdzamy chęć uczestnictwa w testach, a później pozostaje już tylko pobrać przeglądarkę ze Sklepu Play.

Przeglądarka od AdBlock działa na silniku Firefoxa i wizualnie jest do niej bardzo podobna. Nie oferuje jednak synchronizacji z Mozillą. W odróżnieniu od konkurencji, standardowo posiada funkcję blokowania reklam. Ale czy każdy będzie zadowolony z takiego rozwiązania? Wiadomo przecież, że na reklamach się zarabia i to nie mało. Spora grupa będzie przeciwna nowej przeglądarce. Osobiście denerwują mnie reklamy, ale dzięki temu w internecie mamy mnóstwo rzeczy za darmo, więc czasem można się poświecić.

źródło: neowin

 ____________________

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą atywirusów pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.


Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...