You are here
Abonament Plus, w którym samy wybierzesz darmowy bonus — HBO, IPLA i TIDAL artykuły News 

Abonament Plus, w którym samy wybierzesz darmowy bonus — HBO, IPLA i TIDAL

Plus startuje z całkiem nowym abonamentem, w którym plan zakłada możliwość skorzystania z jednego z trzech dostępnych bonusów. Wybór pomiędzy HBO GO, IPLA, a TIDAL-em wydaje się atrakcyjny, ale czy oferta faktycznie jest opłacalna?

Plus
fot. Plus

W dzisiejszych ofertach, szczególnie tych nieco droższych klienci otrzymują w zasadzie nielimitowany dostęp do połączeń głosowych, SMS-ów oraz MMS-ów, a także bogate paczki na wykorzystanie w transferze danych. Aby przekonać klientów do danej sieci, telekomy stosują przeróżne sztuczki, promocje oraz dodatki. W większości przypadków nie jest to nic nowego, a co za tym idzie, trudno o uwagę konsumenta. Plus podszedł do tematu nieco inaczej, dając użytkownikowi wybór w kwestii gratisowych usług.

Abonament Plus — filmy i seriale, muzyka czy Liga Mistrzów UEFA?

Nowy abonament w Plusie kosztuje dokładnie 70 złotych miesięcznie. W tej kwocie otrzymujemy nielimitowane połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz 24 GB na wykorzystanie w transferze danych. Po wykorzystaniu wspomnianego pakietu internetowego prędkość połączenia spadnie do 2 Mb/s, które według telekomu zapewnią możliwość oglądania wideo. Owszem, jeśli zależy wam na maxymalnie 480p.

Podoba mi się za to dodatek w postaci 120 minut na wychodzące połączenia międzynarodowe, a także istota oferty — wybór gratisu. Klient decydujący się na podpisanie comiesięcznych zobowiązań może zdecydować o rodzaju przyznanego bonusu. Do wyboru mamy trzy usługi, z których pierwsza zapewni dostęp do ogromnych zasobów muzyki, druga do filmów i seriali, trzecia zaś dedykowana jest miłośnikom zmagań piłkarskich.

  • Tidal
  • HBO GO
  • Pakiet IPLA Polsat Sport Premium

Nie jest to może szczególnie wybitna oferta, ale skłamałbym, pisząc, że nie udało się jej zdobyć mojego zainteresowania. Wszystkie trzy z zaproponowanych usług stanowią łakomy kąsek i wiele osób może to zwyczajnie przekonać. Szkoda tylko, że wybór jest tak skromny.

Źródło: Plus

Related posts

Leave a Comment