Acer Liquid E700 – 60 dni na jednym ładowaniu oraz obsługa 3 kart sim robią wrażenie

W ofercie tajwańskiego producenta pojawił się nowy smartfon, który z pozoru możemy uznać za dobry, lecz nie powalający na kolana. Jednym zdaniem – przyjemne urządzenie o poprawnej specyfikacji. Są jednak dwie rzeczy, które pozwalają wybić się Acerowi ponad konkurencję…

Acer750x300

Liquid E700 został wyposażony w 5-calowy ekran, pracujący w rozdzielczości 720p (294 ppi) z technologią Zero Air Gap (poprawa ostrości i kolorów). Wydajność zapewnia czterordzeniowy procesor MediaTek MT6582, taktowany zegarem 1.2Ghz oraz 2GB pamięci RAM.

Pozostała część specyfikacji technicznej to:

– waga 155g

– Wi-Fi b/g/n

– Bluetooth 3.0

– GPS

– 16 GB pamięci flash oraz slot na kartę microSD

– Android 4.4 KitKat

Jest nieźle, lecz prawdziwą furorę może zrobić bateria. Akumulator o pojemności 3500 mAh, dzięki odpowiedniej optymalizacji oprogramowania może pozwolić uzyskać wynik do 60 dni na jednym naładowaniu. Robi wrażenie prawda? Tak, lecz smartfon zazwyczaj jest ciągle w „użyciu”.

 To również nie będzie problemem dla E700, gdyż słuchawka wytrzyma z nami spokojnie jeden pełny dzień prowadzenia rozmów po 3G. Miejmy nadzieję, że testy urządzenia potwierdzą, choć częściowo zapewnienia producenta.

Drugą rzeczą, która może zaważyć na popularności Liquida jest obsługa, aż 3 kart SIM. Wbrew pozorom, wielu użytkowników smartfonów boryka się z koniecznością noszenia ze sobą kilku urządzeń (oraz numerów). Nowy Acer wydaje się być tutaj idealnym rozwiązaniem.

Źródło: Engadget

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...