Agony – polskie Piekło potrzebuje twojego wsparcia

Na platformie crowdfundingowej wystartowała zbiórka funduszy na polski projekt, w którym gracz otrzyma możliwość eksploracji „kurortu” dla potępionych dusz.


Piekło jest dość wdzięcznym tematem, więc wcale nie trzeba głęboko grzebać w pokładach swej pamięci… Takie tytuły, jak: seria „Diablo”, „Dante’s Inferno”, czy „Devil Inside” powinny być doskonale znane miłośnikom elektronicznej rozrywki. Koncepcja co prawda nie wydaje się nowa, jednak tytuł może się obronić realizacją.

Za „Agony” stoi Tomasz Dutkiewicz, twórca efektów specjalnych do „Godfire: Rise of the Prometheus” oraz „Alien Rage”. Na początku przygotował prototypowy gameplay, a teraz ruszył ze zbiórką funduszy na platformie „Kickstarter”. Jeśli, ta okaże się sukcesem, nie pozostanie nic innego, jak tylko zorganizować zespół, który zrealizuje wizję pomysłodawcy.

W założeniu ma, to być pierwszoosobowy survival horror, gdzie rozgrywka nie opiera się na walce z przeciwnikami, a głównie nacisk położony ma być na skradaniu, rozwiązywaniu zagadek logicznych i zbieraniu przedmiotów poszerzających fabułę. Naszym zadaniem jest eksploracja piekła pod postacią duszy próbującej przywrócić własne wspomnienia i ostatecznie wydostać się, z tego nieprzyjaznego miejsca. Samo piekło ma być podzielone na cztery obszerne części, które różnić od siebie ma styl wizualny. Pomóc w tym ma nam zdolność tymczasowej kontroli umysłów. Do dyspozycji oddano nam nie tylko udręczone dusze, ale także same demony.

http://www.youtube.com/watch?v=o4qw4kKzvnI

Jeśli chcielibyście wspomóc projekt, zapraszam pod ten adres. Aby otrzymać swoją cyfrową wersję gry, wystarczy wspomóc twórcę kwotą 35 euro. Cel ustalony został na 544, 400 euro. Czas zweryfikuje, czy jest to realna suma do uzbierania. Akcja kończy się za 39 dni, więc możecie się jeszcze trochę zastanowić nad tym, czy produkt zasługuje na wasze finansowe wsparcie.

http://www.youtube.com/watch?v=H5Dl5AERGeQ

Gra powstaje z myślą o PlayStation 4, Xbox One oraz PC, a tworzona jest na silniku „Unreal Engine 4”. Przewidywana data premiery to grudzień 2016 roku.

Więcej szczegółów o „Agony” znajdziecie na youtubowym kanale gry oraz „Facebooku”.

Myślicie, że wizja polskiego piekła ma szansę się ziścić?

Źródło: KickStarter, YouTube

_____________________________________________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego e-sklepu.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...