[Android] Manager Stron na Facebooku – potężna aktualizacja aplikacji

Facebook Pages delikatnie mówiąc, jest przez ekipę Facebooka traktowany po macoszemu. Nic dziwnego, gdyż nie jest to priorytetowa aplikacja Zuckerberga. Właściwie skierowana jest głównie do ludzi związanych z Social Media, choć nawet dla managerów niewielkich FanPage’y może okazać się ona przydatna.  Dlatego też cieszy fakt dzisiejszego update…

Bez nazwy-1

Po aktualizacji aplikacja zyskała odświeżony interfejs, którego design przypomina ten z klienta Facebooka. Wszystkie opcje zostały posegregowane w pięciu kategoriach, które możemy „przełączać” na dwa sposoby – przesunięcie w lewo lub poprzez tapnięcie w konkretną ikonkę.

Pierwszy z ekranów wyświetla krótkie podsumowanie ilości fanów oraz wpisy z fanpage. Na samym dole znajduje się ikona kierująca nas do miejsca, z którego możemy wybrać, jaką treść chcemy udostępnić na stronie (tekst, zdjęcie, film, wydarzenie).

Druga zakładka pozwala zapoznać się z ostatnimi powiadomieniami, wiadomościami, polubieniami. Trzecia jest zbiorem statystyk naszego fanpage’a. Kolejny ekran zajmują ustawienia aplikacji oraz  samej strony, ostatni zaś prowadzi do opublikowanych przez nas zdjęć oraz wydarzeń.

Aplikacja pracuje odczuwalnie szybciej, więc gorąco zachęcamy do uaktualnienia Facebook Pages na swoich urządzeniach z Androidem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...