Android Wear

Android Wear 2.0 – Evan Blass zdradza datę rynkowej premiery systemu

Evan Blass, czyli @evleaks opublikował za pośrednictwem swojego konta na Twitterze wpis zdradzający termin, w którym ruszą aktualizację do Android Wear 2.0.

Android Wear

@evleaks – ten gość to istna kopalnia przecieków ze świata elektroniki użytkowej, szczególnie tej mobilnej. Liczba nieoficjalnych informacji, jakimi Evan dzieli się ze światem, jest ogromna, a co najważniejsze, prawie każda z nich znajduje potwierdzenie w rzeczywistych działaniach firm IT. Czy tak będzie również tym razem?

Android Wear 2.0 już na początku lutego

Google nie wyrobiło się ze wdrożeniem rzeczonej wersji systemu, która miała ukazać się już jesienią 2016 roku. Opóźnienie, jak widać jest spore i wpływa zniechęcająco na społeczność skupioną wokół tejże platformy. Mimo wszystko, zainteresowanie inteligentnymi zegarkami nie słabnie, dlatego też ujawnienie daty premiery rynkowej Android Wear 2.0 jest informacją niezwykle istotną.

Evan Blass twierdzi, że OS zadebiutuje już 9 lutego, czyli za kilka tygodni. Patrząc na wcześniejsze „wróżby” wspomnianego jegomościa, typowany termin możemy uznać za pewnik i już teraz zapisać sobie w kalendarzu datę.

Źródło: Twitter (@evleaks), developer.android

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...