You are here
Kupno Apple Beats Solo 3 w 2018 roku. Tak czy nie? Sprzęt 

Kupno Apple Beats Solo 3 w 2018 roku. Tak czy nie?

Słuchawki Beats Solo 3 od prawie dwóch lat zasilają portfolio produktowe Apple. Czy mimo upływającego czasu sprzęt traci na użyteczności? Niekoniecznie. Powiem więcej — postaram się przekonać was do tego, że kupno rzeczonych słuchawek w 2018 ma sporo sensu.

Beats Solo 3

Rynek słuchawek bezprzewodowych łączących się za pośrednictwem technologii Bluetooth rośnie. Dzisiejsze konstrukcje oraz metody łączenia robią wrażenie, ale dwa lata temu, na miano wygodnego i użytecznego sprzętu trzeba było sobie zasłużyć. Jednym z ciekawszych na tamte czasu urządzeń były bezprzewodowe Beats Solo 3. Nauszny model zaskakiwał trzema, wydawałoby się, banałami. Dziś, cechy te są dla mnie kluczowymi przy wyborze słuchawek.

Beats Solo 3 — wygodne parowanie, wydajna bateria oraz genialny zasięg

Tytułowe słuchawki Apple nie są idealne, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę niemałą kwotę, jaką trzeba za nie zapłacić. Wielokrotnie wspominałem już o tym, że nie ma sprzętu bez wad, a tych jest w Solo 3 jak na lekarstwo. Znacznie ciekawiej przedstawiają się zalety.

Sprzęt paruje się z kilkoma urządzeniami bez większego problemu. Wbrew pozorom, na nie zawsze było (i nie jest) to standardem, podobnie jak swobodne przełączanie się pomiędzy źródłami ścieżek dźwięku. W tej kwestii słuchawki od Apple sprawdzają się kapitalnie. Na tym nie kończą się zalety akcesorium. Okazuje się, że może ono pracować na jednym ładowaniu baterii przeszło 40 godzin, zaś samo ładowanie pozwalające na około 3 godziny odtwarzania muzyki trwa… uwaga — około 5 minut. Dla mnie to prawdziwa petarda.

Beats Solo3 w teorii oferują zasięg do 100 metrów. Jest to możliwe dzięki zaimplementowaniu w słuchawkach chipu Bluetooh klasy pierwszej. Możliwość oddalenia się od komputera czy smartfona na taką odległość jest istnym błogosławieństwem.

Czy warto w 2018 roku?

Poza opisanymi wyżej zaletami, Apple Beats Solo 3 oferują przyjemną dla oka stylistykę oraz jakość wykonania, której nie powstydziłyby się droższe rynkowe nowości. Mimo że czas pędzi nieubłaganie, rzadko kiedy bywa łaskawy dla elektroniki użytkowej, zakup Solo 3 w 2018 roku, wydaje się więcej niż sensowny.

Słuchawki możecie zakupić w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment