nowhereelse-iphone-6-concept-gold-1131x753

Apple nie rezygnuje z 4-calowych ekranów w iPhone’ach

Według tajwańskiego źródła, gigant z Cupertino rozważa wprowadzenie do sprzedaży kilku nowych modeli iPhone’ów, w tym jednego z 4-calowym wyświetlaczem.

nowhereelse-iphone-6-concept-gold-1131x753

 

Jeszcze rok temu nikt nie podejrzewał, że Apple ugnie się pod wpływem rynku i zdecyduje się na „powiększenie” ekranów w swoich smartfonach. Mimo to sadownicy postanowili podążyć za modą, prezentując iPhone’y w rozmiarach 5,5 oraz 4.7 cala.

Okazuje się jednak, że liczba osób zainteresowanych nabyciem mniejszego telefonu z logiem nadgryzionego jabłka na obudowie w dalszym ciągu jest ogromna. Zapewne z tego powodu, Apple rozważa wprowadzenie kolejnego modelu cechującego się 4-calowym ekranem.

W mojej ocenie zmiana polityki firmy dotycząca „elastyczności” jest jak najbardziej na plus. Bezkompromisowość, z której do niedawna słynęło Apple, choć doceniana przez wyznawców Jobsa, ograniczała skutecznie liczbę nabywców iSprzętu. Teraz kiedy portfolio produktów firmy rozszerza się o kolejne odmienne od siebie modele, każdy może znaleźć smartfon odpowiadający jego preferencjom.

Niestety, chcąc cieszyć się mniejszym urządzeniem, potencjalny klient musi zdecydować się na zakup nie najświeższego już modelu. Miejmy nadzieję, że plotki staną się faktem i już w 2015 roku zobaczymy kolejne iSprzęty, wśród których nie zabraknie 4-calowców.

Źródła: Technobuffalo, PocketNow.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...