Apple Pay

Apple Pay trafia do klientów Crédit Agricole

Lepiej późno, niż wcale — mawiają. W tym konkretny przypadku jest to idealne określenie. Crédit Agricole rozwija się w kwestii nowoczesnych mobilnych systemów płatności. Po Bliku oraz Google Pay, w CA pojawił się Apple Pay.

Apple Pay
fot. Apple

Mobilne płatności w smartfonach to nie tylko Google Pay w Androidzie oraz Apple Pay w iPhone’ach. Banki korzystają także z autorskich rozwiązań oraz systemów takich jak Blik. Niemniej, to właśnie dwie wspomniane metody realizacji transakcji są wśród użytkowników najpopularniejsze i to za ich pomocą chcemy dokonywać zakupów. Niestety, nie każdy bank zareagował na postępujący trend odpowiednio szybko. Crédit Agricole nieco zaspało. Na szczęście podmiot naprawia właśnie swój błąd.

Crédit Agricole zyskuje obsługę Apple Pay

Z Apple Pay szybciej i bezpieczniej zapłacisz swoją kartą banku Credit Agricole. Płacąc za pomocą usługi Apple Pay oraz…

Opublikowany przez Credit Agricole Bank Polska Wtorek, 19 marca 2019

Serwis Cashless poinformował o debiucie Apple Pay w Crédit Agricole. Już od kilku dni w mediach społecznościowych banku pojawiały się konkretne zapytania, na które obsługa odpowiadała przeważnie zdawkowo. Wyjątkiem był komunikat, w którym nieśmiało stwierdzono, że wspomniany system może pojawić się w CA jeszcze w tym tygodniu. Dziś wiemy już, że była to niemal nieoficjalna zapowiedź.

Z Apple Pay możecie korzystać na smartfonach kupionych w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: Cashless

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...