You are here
Już 25 marca Apple pokaże coś zupełnie nowego i nie nie będzie to sprzęt artykuły News Wydarzenia 

Już 25 marca Apple pokaże coś zupełnie nowego i nie nie będzie to sprzęt

Prawdopodobnie miesiąc po rozpoczęciu targów MWC 2019 odbędzie się konferencja Apple, na której firma pokaże swoją nowość w zakresie subskrybowania usług. To zaskakujące, zwłaszcza że wiosenne eventy sadowników oznaczały przeważnie premiery nowych sprzętów np. iPadów.

Apple
fot. Pxhere

Od dłuższego czasu mówi się o planach Apple związanych z nową usługą komplementarną streamingową. Wygląda na to, że szczegóły z nią związane poznamy już w przyszłym miesiącu. Całkiem prawdopodobne jest też to, że będzie ona dotyczyć kilku usługowych gałęzi.

Jedna subskrypcja, wiele usług Apple

Sadownicy nie rozpoczęli jeszcze procesu wysyłki zaproszeń na konferencję, jednak zaufane przecieki pozwalają sądzić, że event wystartuje już 25 marca bieżącego roku. Istnieje szansa, że poza gwiazdą wieczoru, czyli usługą subskrypcyjną, zostaną ujawnione także nowe iPady oraz akcesoria takie jak ładowarka indukcyjna AirPower czy słuchawki AirPods 2.

Tak czy inaczej, najważniejszym punktem konferencji mają być usługi. Niestety, na ten moment nikt nie jest w stanie potwierdzić ze stuprocentową pewnością, co dokładnie przyszykuje dla nas Apple. Od czego mamy jednak przecieki?

W sieci krążą pogłoski o tym, że Apple zamierza wydać subskrypcję na usługę News, która przy założeniu miesięcznej opłaty oferowałaby dostęp do prenumeraty sporej liczby tytułów. Co ciekawe, w ramach tej samej stałej opłaty, użytkownicy otrzymywaliby dodatkowo pakiet Apple Music. Nieźle, ale wygląda na to, że to nie wszystko.

Doniesienia zakładają także premierę streamingowej usługi wideo, a nawet takiej, która dostarczałaby użytkownikom kilkunastu gier za stałą miesięczną lub roczną opłatą. Przyznam się, że osobiście najbardziej wyczekuję wspomnianego rozwiązania.

Data może się niestety przesunąć z uwagi na spór na linii Apple — wydawcy, który dotyczy odpowiedniego podziału zarobków.

Urządzenia Apple kupicie w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: BuzzfeedTheVerge

Related posts

Leave a Comment