AIDS

Apple walczy z AIDS. Nowe iPhone’y w wersji Product (RED) zaprezentowane

Product (RED) to specjalna linia charakterystycznych smartfonów oraz akcesoriów Apple, których sprzedaż wspiera walkę z AIDS oraz HIV a Afryce. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami gigant z Cupertino wprowadził dziś do oferty nowe modele z rzeczonej serii. Co istotne — tym razem zdecydowano się zastosowanie nieco innej kolorystyki.

AIDS

Z pewnością słyszeliście już o oznaczaniu Product (RED), które odnosi się do specjalnych wersji kolorystycznych produktów Apple. Smartfony, zegarki oraz akcesoria dostępne w nietypowej, bo czerwonej wersji to nie tylko odmienna stylistyka. (RED) to inicjatywa, która ponad dekadę walczy z AIDS oraz HIV. Część zysków ze sprzedaży przeznaczana jest we wspomnianą walkę i za to należą się Apple słowa uznania.

Wracając do tematu wpisu — sadownicy ruszyli dzisiaj ze sprzedażą najnowszych produktów z serii (RED). Sprawdźmy ceny oraz warianty sprzętowe.

Product (RED) w walce z AIDS i HIV

W ofercie giganta z Cuperitno pojawiły się nowe modele urządzeń oraz akcesoriów przynależnych do Product (RED). Najistotniejsze są jednak iPhone’y 8 oraz 8 Plus, które otrzymały, a jakże, krwisto-czerwoną kolorystykę. Dla wielu osób kupno takowego urządzenia to nie tylko manifestacja wsparcia dla walki z AIDS, ale także sposób na wyrażenie siebie. Nie oszukujmy się, czerwone smartfony tudzież smartwatche nie są częstym widokiem na ulicach polskich miast. Wielu użytkowników iSprzętu decyduje się na oklejenie urządzenia barwiona powłoką, co jest zwyczajnie tańsze. Niestety, nie jest to równoznaczne ze wsparciem programu RED. Należy pamiętać o tym przy potencjalnym podejmowaniu decyzji.

AIDS

Inny niż wszystkie

iPhone’y 8 oraz 8 Plus w wersji RED znacząco różnią się od poprzedników z tej samej linii. Ubiegłoroczne modele posiadały biały front i ramki okalające ekran, co drażniło wielu użytkowników. Nie sposób, nie zgodzić się z brakiem kolorystycznej spójności. Apple wsłuchane w głos użytkowników, postanowiło zmienić barwę przedniego panelu iPhone’a. Nowe smartfony RED mają już czarny “przód”.

Urządzenia można zamawiać od dziś, tj. 10 kwietnia 2018 roku. Cena w stosunku do pozostałych wersji kolorystycznych nie uległa zmianie.

Źródło: Apple

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...