wooler

ART Wooler 3D – wydrukuj sobie dom z długopisu

Jak zacząć przygodę z drukiem 3D? Najlepiej od czegoś prostego i niewymagającego specjalistycznej wiedzy. Na przykład od długopisu.

wooler

Drukowanie 3D powoli staje się coraz popularniejsze. Jeszcze przed kilkoma laty tylko nieliczny mogli sobie pozwolić na sprzęt, który oferował rewolucyjną możliwość drukowania w trójwymiarze. Obecnie urządzenia są coraz tańsze, ale to dalej wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić. Chcąc poznać czym w ogóle jest i jak obchodzić się z tego typu materiałami, najlepiej zacząć od czegoś, co nie zrujnuje kieszeni. I tym czymś może być właśnie ART Wooler 3D.

Długopis pozwoli na szybkie i bezproblemowe zapoznanie się z tematem druku 3D nawet tym, którzy po raz pierwszy właśnie o nim przeczytali. Wydawać się może, że do kreacji potrzebny jest talent. Szczególnie do takiej, której efektem jest coś na kształt rzeźby. Owszem, by tworzyć projekty, które będą olśniewające przydałaby się cząstka bożego daru, ale nawet tzw. „dwie lewe ręce” będą w stanie stworzyć coś wyjątkowego. Wooler 3D jest po prostu banalny w obsłudze.

wooler 1

Sprzęt wystarczy po prostu załadować specjalnym wkładem – filamentem. Wykonany jest on z tworzywa PLA, a ważna informacją może być to, że jest on całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Oznacza to, że korzystanie z długopisu można powierzyć bez problemu dzieciom, które marzą o karierze rzeźbiarza. Jeden wkład ma długość 3 metrów, a w zestawie z długopisem znajduje się pięć jego odcieni – czerwony, niebieski, czarny, zielony oraz biały. Kolory można oczywiście dokupować.

Wooler 3D posiada opcję regulacji szybkości druku, a na niewielkim wyświetlaczu LCD znajdą się najważniejsze informacje o wkładzie. Ważne jest to, że samodzielnie można regulować temperaturę nagrzewnicy tak, by pasowała on do zaleceń producenta filamentu. Długopis korzysta z zasilacza sieciowego, ale można go także podłączyć do powerbanku. Urządzenie dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych (biała, niebieska oraz fioletowa), a kosztuje 299 złotych. Na sprzęt ma obowiązywać 24-miesięczna gwarancja. Jeżeli ktoś przymierzał się do wypróbowania swoich sił w druku 3D, to teraz jest na to odpowiedni moment.

Źródło: ART
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...