You are here
Assassin’s Creed 4 Black Flag – nowy zwiastun gry. News 

Assassin’s Creed 4 Black Flag – nowy zwiastun gry.

Premiera gry planowana jest na 31 października, ale do internetu już jakiś czas temu wyciekły pierwsze szczegóły. Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie serii i czy wciąż będzie tak dobra jak poprzednie części cyklu?

 

W czwartej części wciąż aktualny jest konflikt pomiędzy Templariuszami i Bractwem Asasynów. Jednak tutaj cofniemy się w czasie i wylądujemy w 1715 roku, a miejscem akcji będą Karaiby.

 

00026POG40L073U1-C116-F4

Głównym bohaterem jest Edward Kenway. Okazuje się, że jest dziadkiem Connora, którego poznaliśmy w poprzedniej części serii. Co ciekawe będzie posiadał własny okręt, który stanie się istotnym elementem gry.

 

 

Dodatkowo w grze będziemy mieć dostęp do aż 50 różnych lokalizacji, w tym najróżniejsze miasta i wyspy, których nie będzie nawet na mapie. Głównego bohatera czekać będzie szereg wyzwań, a twórcy zapewniają, że nie będzie to tylko sprawdzian siły i odwagi, ale także i inteligencji. Wszystko okaże się dopiero po premierze gry, na którą niecierpliwie czekamy.

 

Wiemy, że Assassin Creed 4 Black Flag ma pojawić się na PS3, Xbox 360 i Wii U, a także w późniejszym czasie na PlayStation 4.

Related posts

Leave a Comment