Assassin’s Creed 4 Black Flag – nowy zwiastun gry.

Premiera gry planowana jest na 31 października, ale do internetu już jakiś czas temu wyciekły pierwsze szczegóły. Czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie serii i czy wciąż będzie tak dobra jak poprzednie części cyklu?

 

W czwartej części wciąż aktualny jest konflikt pomiędzy Templariuszami i Bractwem Asasynów. Jednak tutaj cofniemy się w czasie i wylądujemy w 1715 roku, a miejscem akcji będą Karaiby.

 

00026POG40L073U1-C116-F4

Głównym bohaterem jest Edward Kenway. Okazuje się, że jest dziadkiem Connora, którego poznaliśmy w poprzedniej części serii. Co ciekawe będzie posiadał własny okręt, który stanie się istotnym elementem gry.

 

 

Dodatkowo w grze będziemy mieć dostęp do aż 50 różnych lokalizacji, w tym najróżniejsze miasta i wyspy, których nie będzie nawet na mapie. Głównego bohatera czekać będzie szereg wyzwań, a twórcy zapewniają, że nie będzie to tylko sprawdzian siły i odwagi, ale także i inteligencji. Wszystko okaże się dopiero po premierze gry, na którą niecierpliwie czekamy.

 

Wiemy, że Assassin Creed 4 Black Flag ma pojawić się na PS3, Xbox 360 i Wii U, a także w późniejszym czasie na PlayStation 4.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...