Assassin’s Creed Rebellion

Assassin’s Creed Rebellion debiutuje na smartfonach

Gratka dla fanów uniwersum AC. Assassin’s Creed Rebellion, tytuł zapowiedziany w połowie ubiegłego roku trafił właśnie do Google Play Store oraz Apple App Store. Co ważne, gra jest udostępniona za darmo, choć pojawiają się w niej mikropłatności.

Assassin’s Creed Rebellion

Trzeba przyznać, że na AC Rebellion musieliśmy czekać wyjątkowo długo. Niemniej, było warto. Piszę to oczywiście jako fan marki. To, czy grze uda się podbić moje serce gameplay’em okaże się po kilku, jeśli nie kilkunastu godzinach spędzonych z tytułem. Czy wy również powinniście poświęcić produkcji czas?

Assassin’s Creed Rebellion za free

Odpowiem od razu na wcześniejsze pytanie — tak. Gra dostępna jest w systemie free to play, a co za tym idzie, nie musicie płacić za zabawę. Nie musicie, choć możecie, gdyż pojawiają się tutaj mikropłatności, które ułatwiają rozgrywkę. Rozgrywka skupia się na dobrze znanym uniwersum, w którym będziemy “zbierać” kolejnych Assasinów. Czasy hiszpańskiej inkwizycji nadają zabawie charaktery i sprawiają, że wsiąknięcie w akcje jest kwestią czasu.

Świat nie jest co prawda otwarty, tak jak ma to miejsce w pełnych odsłonach serii, jednak od naszych decyzji będzie zależeć dalszy przebieg gry. Tytuł zadziała między innymi na urządzeniach dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Android Police

Grafika

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...