Aver slide

AVerMedia Live Gamer Extreme – czy można streamować ze smartfona?

Serwisy takie jak „Twitch” czy „YouTube” z każdym rokiem zyskują na popularności, a to za sprawą coraz większej liczby użytkowników internetu, którzy planują zostać sławnymi streamerami. Pomocne w tym może być urządzenie oferowane przez firmę „AVerMedia”.

Aver slide

Urządzenia do streamowania cieszą się coraz większą popularnością, choć aktualnie najczęściej strumieniowany jest obraz z komputerów lub konsol, nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tego celu wykorzystać też swojego smartfona. Jednym ze sprzętów, który oferuje taką możliwość, jest „AVerMedia Live Game Extreme”.

Aby dzielić się rozgrywką ze swoimi fanami wystarczy dokupić adapter MHL, dzięki któremu podłączymy tablet lub smartfon do „AVerMedii”. Co prawda takie rozwiązanie jest jeszcze mało wygodne, ale biorąc pod uwagę ciągły rozwój rynku gier na sprzęt mobilny, warto mu się bliżej przyjrzeć. Jednym z tego typu urządzeń jest właśnie „AVerMedia Live Game Extreme”. Należy przy tym podkreślić, że gadżet obsługuje wyłącznie określone rozdzielczości: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p.

Aver screen

Jedyne czego możemy sobie życzyć, to by zwiększający się dostęp do tego typu wynalazków szedł w parze z atrakcyjnością materiałów wrzucanych do sieci.

Źródło: AVerMedia

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...