You are here
Back to Dinosaur Island 2 – demo nowej produkcji VR od Cryteka udostępnione Gry 

Back to Dinosaur Island 2 – demo nowej produkcji VR od Cryteka udostępnione

Gracze z całego świata mogą poczuć moc wirtualnej rzeczywistości za sprawą udostępnionego przez firmę „Crytek” dema „Back to Dinosaur Island 2” – kolejnej propozycji VR niemieckiego producenta.

BtDI slide

Podczas wspinaczki po stromej ścianie klifu za naszymi plecami przelatują ogromne, skrzydlate dinozaury, a na głowę sypią się odłamki skały. Gdy odwracamy wzrok od ściany, naszym oczom ukazuje się imponujący, tajemniczy krajobraz. Takie właśnie emocje będą nam towarzyszyć w udostępnionym właśnie przez studio „Crytek” darmowym demie produkcji VR – „Back to Dinosaur Island 2”.

Projekt niemieckiego developera spotkał się z ciepłym przyjęciem na targach „E3” w 2015 roku i był dostępny wyłącznie podczas kilku wydarzeń branżowych. Teraz z produkcją będą się mogli zapoznać wszyscy gracze za sprawą dema, które jest do pobrania na platformie „Steam”.

BTDI Screen

Pozytywne opinie tych, którzy jako pierwsi mogli zagrać w „Back to Dinosaur Island 2”, dały nam niesamowitą motywację do pracy nad dalszymi projektami wirtualnej rzeczywistości. „Back to Dinosaur Island 2” to nie tylko uczta dla oka. Demo pozwala także na interakcję z otoczeniem, dzięki czemu poczujemy wyjątkową moc nowego medium, jakim jest wirtualna rzeczywistość. Udostępniając je za darmo, mamy nadzieję, że wielu graczy skorzysta z możliwości przeniesienia się na chwilę z rzeczywistości do świata dinozaurów – mówi Elijah Freeman, producent wykonawczy „Cryteka”.

Jeśli chcecie przed pobraniem pliku zorientować się czego możecie spodziewać się po tytule, poniżej obejrzeć możecie zwiastun udostępniony przez twórców kontynuacji „Back to Dinosaur Island”:

http://www.youtube.com/watch?v=8C4yHV1MeRE

W „Back to Dinosaur Island 2” zagramy przy użyciu gogli VR „Rift SDK 0.8” i późniejszych systemów. Gra dostępna do pobrania tutaj. Jeśli nie pałacie zbytnią sympatią do pradawnych stworów, polecam inny projekt niemieckiego studia – „The Climb”.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 7/8/10 (64 bit);
  • Procesor: Intel Core i7-2600K 3.40GHz;

  • Pamięć operacyjna: 8 GB;

  • Dysk twardy: 8 GB;

  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290 lub lepsza.

Wszelkie informacje na temat nowości dotyczących projektów VR „Cryteka” znajdziecie pod poniższymi adresami:

Źródło: Crytek

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment