Bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3

Bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3 – wiemy kiedy będzie premiera

Skończyły się czasy, kiedy każdy nowy telefon wywoływał niesamowite emocje. Różnicą są długo wyczekiwane flagowce, których marketing zakrojony jest na szeroką skalę. Istnieją jednak producenci, którzy wypracowali już sobie taką pozycje, że reklamę robią im sami użytkownicy. I tak może być teraz, bo bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3 został zapowiedziany, a społeczność zrobi resztę.

Bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3

To oczywiście lekko przesadzone stwierdzenie, bo jednak Xiaomi inwestuje w działania marketingowe, ale w porównaniu do Apple czy Samsung, są za nimi daleko w tyle. Nie przeszkadza to im jednak w tym, żeby wbijać się na czołowe miejsca w ilości sprzedanych urządzeń i konkurować z największymi. Można firmie zarzucić, że ich projekty są lekko odtwórcze, mówiąc łagodnie, ale potrafią wyczuć to, czego oczekuje od nich klient. Wygląda na to, że w przypadku ich nowego telefonu, będzie dokładnie tak samo.

Bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3

Z początkiem lipca w chińskich mediach społecznościowych pojawiła się ciekawa grafika. Przedstawiała jedynie kontur smartfona, który zapowiedziany został gdzieś na wrzesień. Żadnych konkretów, jedynie krótka informacja o tym, że będzie to produkt z serii Mi. Jako, że Xiaomi słynie z tego, że lubi zwodzić swoich fanów za nos, to nie mamy stu procentowej pewności, że chodzi o nowe Mix. Patrząc jednak na nowe zdjęcie, wnioski nasuwają się same.

Bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3 to określenie, które idealnie może pasować do urządzenia. Pokazano bowiem jego dolną część, która praktycznie pozbawiona jest jakiegokolwiek obramowania. Oczywiście warto wziąć pod uwagę, że sam teaser nie koniecznie musi pokrywać się z fizycznym produktem. Pamiętamy przecież, co stało się z Lenovo, które co prawda finalnie wygląda interesująco, to jednak jest czymś innym, niż obiecywano. W sieci pojawiały się już zdjęcia urządzenia, ale także trzeba mieć na uwadze, że dopóki nie zobaczymy fizycznego produktu, wszystko jest w fazie domysłów.

Bezramkowiec Xiaomi Mi Mix 3

Nowy trend?

Wcześniejszy teaser telefonu pokazywał coś, co nie jest nowością na rynku, ale zaczyna wprowadzać to coraz większa liczba producentów. Chodzi o wysuwany moduł aparatu. Znamy to już między innymi z Vivo Nex czy Oppo Find X. Wygląda na to, że Xiaomi także postanowiło skorzystać z tej możliwości, tworząc jednocześnie więcej przestrzeni na przednim panelu. Xiaomi Mi Mix 2 także miało duży stosunek proporcji wyświetlacza do ramek, ale tam aparat ukryto w dolnej „łyżwie”. Teraz zdecydowano się na jeszcze większe powiększenie obszaru roboczego.

Zaprezentowany właśnie teaser pokazuje, że wszystko o Xiaomi Mi Mix 3 zostanie wyjawione 15 września. Do tego czasu zapewne pojawi się tyle przecieków, że pokazanie telefonu będzie tylko formalnością. Już dziś mówi się, że pod maską ma być procesor Qualcomm Snapdragon 845 oraz 6 GB RAM. Zobaczymy co z tego wyjdzie finalnie.

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, pod tym adresem.

Źródło: GSM Arena / Android Pure

 

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...