You are here
Biedronkowa LUNA od myPhone – można dobrze i tanio? Można… News 

Biedronkowa LUNA od myPhone – można dobrze i tanio? Można…

Znana nam wszystkim ze swoich niskich cen i skojarzeń z biedą sieć sklepów Biedronka coraz częściej w swojej ofercie stawia na nowe technologie wysokiej jakości. Nie dość, że od wczoraj (24.11) trwa tam promocja na gry na PS3, Xbox 360 i PC, to jeszcze możemy w przystępnej cenie zakupić smartfona o parametrach porównywalnych do Samsunga S4.

myphone luna white

Telefon, o którym mowa to nowoczesny myPhone LUNA, urządzenie co prawda chińskie lub mongolskie, lub syczułańskie albo… no nieistotne gdzieś z fabryki na Dalekim Wschodzie, gdzie pracuje się za miskę ryżu. Oczywiście miejsce produkcji nie musi oznaczać niskiej jakości – LUNA sama w sobie jest dobrym telefonem, a dzięki brandowaniu go przez firmę z Wrocławia, która zapewnia wsparcie informatyczne, dobrej jakości serwis i obsługę w Polsce, stanowi realną konkurencje dla znanych i drogich marek.

Wracając do tytułowej promocji – myPhone LUNA w Biedrze można dostać za 599 zł! Poważnie! Mniej niż 600 zł za nowoczesny telefon to jak dla mnie rzecz niesłychana. Czerwony chrząszcz z siedmioma kropkami dodaje do tego pakiet internetowy na 3 miesiące w ramach usługi TuBiedronka.

myphone luna wizual galeria

Jak pisałem już wcześniej, sam smartfon prezentuje się okazale. Posiada wyświetlacz o przekątnej 5.5 cala i rozdzielczości 1270 × 720 pikseli. Wyposażony jest w procesor ARM Cortex-A7 o sześciu rdzeniach – każdy z nich pyka z częstotliwością 1.5 GHz. Wbudowany 1 GB pamięci operacyjnej może wydawać się niewystarczający dla telefonu tej klasy, lecz ilość ta na pewno umożliwi płynną pracę Androida 4.4. Miejsca na Wasze pliki też jest całkiem sporo – 8 GB z możliwością powiększenia jej do 32 GB za pomocą karty microSDHC. Zamontowana w tym smartfonie cyfrowa kamera OmniVision OV8830 z matrycą 8 MP jest na tyle dobra, że stosowana była w wielu markowych telefonach. Telefon posiada również miejsce na dwie karty SIM, Bluetooth 4.0, GPS, WiFi, HSDPA+ 21.4 Mbps i akumulator o pojemności 2400 mAh.

Niestety jak to bywa przy takich okazjach – ilość smartfonów w promocyjnej cenie jest ograniczona, więc jeżeli macie wolne 600 zł biegnijcie do Biedronki!

Źródło: myphone.pl

Related posts

Leave a Comment