You are here
Bilety miejskie za 50% ceny? Tak, jeśli korzystasz z aplikacji JakDojadę artykuły News 

Bilety miejskie za 50% ceny? Tak, jeśli korzystasz z aplikacji JakDojadę

Ruszyła akcja promocyjna, w ramach której użytkownicy aplikacji JakDojadę mogą zakupić bilety komunikacji miejskiej aż o połowę taniej. Warunkiem jest wykorzystanie do płatności systemu Google Pay. Zainteresowani? Warto się pospieszyć, gdyż pula promocyjna jest niestety ograniczona.

Bilety

JakDojadę to bezsprzeczny lider na polu aplikacji do wyszukiwania połączeń miejskich. Kombajn działa znacznie sprawniej niż zaimplementowana w Google Maps funkcja odpowiadająca za nawigację w transporcie miejskim. Wraz z biegiem czasu apka otrzymywała kolejne moduły, wśród których znalazła się możliwość zakupu biletu. Jeśli nie przekonaliście się jeszcze do tej formy płatności za komunikację, teraz macie ku temu świetną okazję.

Bilety w aplikacji JakDojadę za połowę ceny

Spora grupa użytkowników Androida korzysta z systemu płatności Google Pay, który wcześniej znany był jako Android Pay. Biorąc pod uwagę popularność rozwiązania, uregulowanie płatności za bilety komunikacji miejskiej nie powinno być dla nikogo problemem. Dodajmy do tego oszczędność na poziomie 50% i robi się naprawdę ciekawie. Właśnie z taką ofertą wystartował do swoich użytkowników serwis JakDojadę.

Promocja jest oczywiście ograniczona, zarówno czasowo, jak i kwotowo. Pula na bilety wynosi 184 000 złotych i może być wykorzystana maksymalnie do 15 listopada 2018 roku. Jestem więcej niż pewny, że wspomniana kwota zostanie wykorzystana znacznie wcześniej, dlatego też warto skorzystać z oferty już teraz.

Istotne jest to, że każdy użytkownik może skorzystać z opcji zakupu biletu z 50-procentową zniżką wielokrotnie. Oszczędność może być więc naprawdę spora. Oferta obowiązuje w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Lesznie oraz Górnośląskim Okręgu Przemysłowym.

Źródło

Related posts

Leave a Comment