uc 750x300 1

Biurowe słuchawki od Plantronics

Plantronics wprowadza do swojej oferty kolejne słuchawki. Te, w przeciwieństwie do BackBeat SENSE, przeznaczone są jednak do zupełnie innych zadań. Voyager Focus UC to urządzenie typowo biurowe, choć posiada cechy sprzętu z wyższej półki.

 
uc 750x300 1
Zaprezentowane słuchawki stereo jako pierwsze na rynku oferują system ANC, czyli aktywną redukcję szumów. Oznacza to, że dźwięki docierające do nas z otoczenia zostaną zniwelowane. Rozwiązanie szczególnie przydatne, gdy pracujemy w biurze typu open space, gdzie hałas potrafi być naprawdę dokuczliwy.
I to z myślą o takich użytkownikach zaprojektowano właśnie Voyager Focus UC. Sprzęt skonstruowano w taki sposób, by nawet podczas całodziennego noszenia nie sprawiał zbytnich problemów. Trwały pałąk i pokryte miękką skórą nauszniki mają zapewnić wygodę, a przede wszystkim trwałość tak, by Voyager Focus UC służyły przez długi czas.
 
uc 750x300 2
Voyager Focus UC wyposażono w kilka ciekawych funkcji. Po pierwsze, zasięg Bluetooth zapewnia łączność do 45 metrów, a korzystając przy tym z regulacji mocy nadawania, dba o zużycie akumulatora. Dynamiczne powiadomienia sprawiają, że użytkowanie słuchawek staje się intuicyjne. Po ściągnięciu ich z głowy, automatycznie przechodzą w tryb „mute” i potrafią informować o tym, że mikrofon jest aktualnie wyciszony. Ich nałożenie na głowę sprawia, że automatycznie odbiera się przychodzące połączenie.
To jak najbardziej użyteczne rozwiązania, szczególnie, że słuchawki nastawiono na współpracę z komunikatorami od m.in. Microsoftu, Cisco czy Avaya. Są więc w pełni kompatybilne z przygotowanymi przez firmy aplikacjami. Odstraszyć może jedynie zaproponowana przez producenta cena słuchawek. Za Voyager Focus UC przyjdzie nam zapłacić ponad 1200 złotych.
Źródło: Plantronics
Fot: jw.
____________
Po słuchawki zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...