You are here
Black Friday: Apple rozdaje karty upominkowe o wartości 800 zł artykuły News 

Black Friday: Apple rozdaje karty upominkowe o wartości 800 zł

Od Black Friday dzieli nas zaledwie kilka dni. Nic więc dziwnego w tym, że kolejne marki i sklepy dołączają do akcji, informując o nadchodzących promocjach. Jednym z producentów zainteresowanych corocznym świętem zakupowym jest Apple. Firma nie zaoferuje zniżek na towary, obiecuje za to swoisty cashback w formie kart upominkowych o wartości do 800 zł.

Black Friday
fot. Black Friday

Sadownicy nie zwykli raczyć klientów promocjami na swoje produkty. Marka może pochwalić się rzeszą wiernych fanów, których nie trzeba specjalnie przekonywać do kolejnych zakupów. Również nowi użytkownicy ekosystemu chętnie zostawiają pieniądze w kiesie giganta z Cupertino. Nie oznacza to jednak, że Apple odpuszcza sobie ogromną szansę na wzrost sprzedaży, jaką daje Black Friday. Koncern postanowił jednak podejść do sprawy nieco inaczej niż inni.

Black Friday w Apple

Na początek warto przypomnieć, że produkty z logo nadgryzionego jabłka można kupić również u resellerów oraz w wielu elektromarketach. Tam też można liczyć do dodatkowe, mniej lub bardziej atrakcyjne, promocje cenowe. Choć część sklepów ujawniła już swoje oferty przygotowane z okazji Black Friday, dopiero w piątek będziemy mogli zapoznać się ze wszystkimi. Mimo że Apple nie oferuje zniżek, jako takich, również dopiero w piątek zamierza odkryć przed nami wszystkie karty… karty upominkowe.

Promocje w Apple z okazji Black Friday potrwają od piątku 29 listopada do poniedziałku 2 grudnia. A wysokości cashbacku w formie karty podarunkowej dowiemy się dopiero w momencie startu oferty. Maksymalna wysokość zwrotu wynosi 800 złotych, ale sądzę że karta zarezerwowana jest dla względnie kosztownych produktów. Zamówienia na kwotę powyżej 170 zł realizowane są z darmową dostawą i co ważne — gości tutaj również możliwość bezpłatnego zwrotu.

Piątkowe oferty znajdziesz pod TYM adresem.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment