Breaking Bad: Criminal Elements

Breaking Bad: Criminal Elements zmierza na mobile

Wszystko wskazuje na to, że branża gier mobilnych nie ma zamiaru odpuszczać. W końcu mówimy tutaj o gigantycznych pieniądzach, które można wyciągnąć z kieszeni fanów różnych marek. Przykładów na to można mnożyć, ale teraz do nich dochodzi kolejny. Czym będzie Breaking Bad: Criminal Elements i dlaczego może jednak warto na tytuł poczekać?

Breaking Bad: Criminal Elements

Produkcje mobilne rosną w siłę. Z niemal każdej strony docierają do nas informacje, które zdają się potwierdzać ten stan rzeczy. Wielkie firmy przychylnie patrzą na ten dość nowy mimo wszystko rynek, bo dla nich to duży zarobek, niewielkim kosztem. Przynajmniej, jeżeli porównamy go do stworzenia produkcji AAA. Nie dziwne więc, że gier mobilnych jest i będzie coraz więcej. Potwierdza to chociażby Diablo od Blizzarda czy to, co właśnie ogłoszono, czyli grę nawiązującą do serialu Breaking Bad.

Breaking Bad: Criminal Elements

Breaking Bad to jeden z fenomenów telewizji. Chyba nikt nie spodziewał się, że produkcja odniesie aż tak spektakularny sukces, że będzie przyciągała przed ekrany telewizorów miliony widzów na całym świecie. Przypomnijmy tym, którzy mogą nie być zaznajomieni z tytułem, o czym był. Oczywiście unikamy spoilerów, więc możecie czytać bez dodatkowego stresu. Historia skupiała się wokół dwóch postaci. Walther White, którego fenomenalnie sportretował Bryan Cranston, dowiaduje się, że ma raka. Jako, że nie ma specjalnie pieniędzy, postanawia zająć się produkcją… narkotyków. Wszystko dzięki pomocy swojego byłego ucznia, czyli Jesse’ego Pinkmana (Aaron Paul).

Każdy z sezonów serialu oferował coś zupełnie innego, a sama fabuła sprawiała, że trudno było darzyć głównych bohaterów pozytywnymi uczuciami. Scenariusz to dzieło Vince’a Gilligana, który teraz podzielił się z fanami ciekawą informacją. Chodzi o Breaking Bad: Criminal Elements, czyli grę mobilną przygotowywaną do wypuszczenia na rynek jeszcze w tym roku. O czym miałaby opowiadać? Tutaj nie zdradzono wszystkiego, ale możemy was uspokoić, że to nie będzie shooter, gdzie rozprawiamy się z konkurencją rozprowadzającą towar na naszym terenie. Czym więc będzie?

Alien: Blackout, czyli oryginalna produkcja mobilna

Rozwijaj swój narkobiznes

Pomysł wydaje się ciekawy, bo Breaking Bad: Criminal Elements ma być skupione wokół wątków strategicznych osadzonych w uniwersum serialu. I to nie tylko Breaking Bad, ale także i Better Call Saul, czyli prequela skupiającego się na innych bohaterach niż Walther czy Jesse. Gra mobilna ma zawierać jednak wszystkie wyżej wymienione persony, ale nie wiadomo jeszcze w jakim stopniu. Spodziewamy się czegoś na kształt prostej strategii rozwoju marki, czyli zdobywania nowych terenów surowców itd.

Istotne jest to, że naszym przeciwnikiem będzie też między innymi Walther, więc fani serialu powinni być zadowoleni. Breaking Bad: Criminal Elements ma pojawić się w modelu F2P, czyli będzie produkcją darmową. Oczywiście wewnątrz będą mikrotransakcje, ale nie wiadomo jeszcze jak mocno wpływające na samą rozgrywkę. Liczymy na coś, co pomoże rozwinąć markę, a nie tylko na niej żerować. Dobrym przykładem rozwoju, jest np. Fallout Shelter, które wzięło elementy charakterystyczne dla uniwersum, ale nie siliło się na to, by uszczęśliwiać fanów. Udało się zbudować coś interesującego i mocno wierzymy w to, że i przypadek Breaking Bad będzie podobny.

Nowe smartfony, które pozwolą wam odpalić każdą grę, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Hollywood Reporter / AMC Official Site

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...