CEO Microsoftu

Z jakich aplikacji dla Androida korzysta CEO Microsoftu?

CEO Microsoftu od dłuższego czasu wykorzystuje smartfon z Androidem zarówno prywatnie, jak i służbowo. Windows 10 Mobile dogorywa, więc zamiłowanie do zielonego robota nie powinno dziwić nikogo. Satya Nadella opowiedział nawet o swoich ulubionych aplikacjach dla wspomnianego systemu.

Windows Phone, a w zasadzie Windows 10 Mobile to dziś pieśń przeszłości. Nawet zagorzali fani Microsoftu nie obstają za porzuconym przez firmę mobilnym systemem operacyjnym. Cieszy mnie jednak to, że gigant z Redmond nie próbuje po raz kolejny tworzyć OS-u. Dzisiejsze rozwiązania firmy, której przewodzi Satya Nadella, tworzone są pod platformę Android. Skoro poruszamy już temat szefa firmy, poznajmy jego ulubione aplikacje dedykowane zielonemu robotowi.

Ulubione aplikacje CEO Microsoftu

Lista aplikacji, które znajdują się na smartfonie używanym przez CEO Microsoftu, nie jest długa. Podejrzewam, że szef koncernu nie zdradził nam wszystkich pozycji. Przejdźmy do omówienia tych udostępnionych.

  • Outlook — to swoisty must have CEO Microsoftu. Jak przystało na przykładnego pracownika, Nadella wykorzystuje aplikację kliencką firmowej poczty oraz Gmaila.
  • Microsoft Teams — alternatywa dla Slaka, która pomaga w pracy zespołowej opartej na usłudze Office 365.
  • Yammer — klient sieci społecznościowej typu enterprise. CEO Microsoftu wykorzystuje ją między innymi do komunikacji z pracownikami.
  • Cortana — tego produktu nie trzeba przedstawiać nikomu. Aplikacja to nic innego, jak inteligentny asystent, który pomaga w organizacji zadań służbowych oraz dnia codziennego.
  • Microsoft To-Do — lista zadań, tak najłatwiej podsumować funkcje aplikacji.

Źródło: Softpedia

Foto

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...