Withings Move

[CES 2019] Withings Move i Move ECG zaprezentowane

CES 2019 to także tak zwane urządzenia ubieralne, w tym zegarki, opaski oraz pozostałe trackery aktywności. Withings Move oraz jego wariant ECG stanowią jedne z ciekawszych nowości targów.

Withings to znany w świecie wearables producent, który tym razem postawił na hybrydę analogowego zegarka ze smartwatchem. Withings Move to interesujące w mojej ocenie połączenie długiego czasu pracy na baterii, klasycznego designu oraz nutki nowoczesności w postaci smart-funkcji.

Withings Move i Move ECG

Move wygląda nieco zabawkowo, ale niech nie zwiedzie was jego niepozorna stylistyka. To sprzęt, który wyświetla godzinę oraz poziom aktywności za pomocą analogowych wskazówek, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby monitorował on dodatkowo nasz sen, a nawet wyświetlał przebytą trasę w aplikacji na smartfona. Wszystko to przy zastosowaniu pojedynczej, wymiennej baterii, która w założeniach powinna wystarczyć na 18 miesięcy ciągłej pracy.

Zaokrąglona koperta została wykonana z tworzywa sztucznego, pokrywa zaś ze stali nierdzewnej. Silikonowe paski możemy do woli zmieniać, gdyż producent zadbał o możliwość pełnej customizacji. Dedykowany jej kreator znajdziecie pod TYM adresem.

Withings Move

Withings Move ECG różni się od swojego tańszego brata możliwością dokonywania pomiarów EKG. Sprzęt nie jest jeszcze dostępny, ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, trafi do sprzedaży wiosną. Bateria pozwoli tutaj na pracę przez okres 12 miesięcy.

Za Move w wersji podstawowej będziemy musieli zapłacić 69,85 euro, model z dopiskiem ECG to koszt 129,95 euro.

Źródło: Withings

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...